Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cidlo podtlaku sani


Escaper

Recommended Posts

Mam problem s cidlem podtlaku sani (pravdepodobne) na me 206 1.4i 8V. Nekdy se mi stane ze nastartuji a okamzite chcipne pak uz nedrzi volnobeh. Podarilo se mi s tim dojet do servisu a po nacteni diagnostiky to vyhodnotilo cyhybu "vadne cidlo podtlaku sani - prechodna zavada" kdyz cidlo vymontuju a vycistim tak to jaks taks funguje nekdy ale kdyz k tomu jeste odpojim baterii aby si RJ nacetla nove hodnoty tak to potom funguje jako nove.

Problem je v tom ze nevim jestli to dela opravdu to cidlo sani nebo je to na necem jeste zavisle. Myslim treba ze by mohl byt problem v necem jinem ale ridici jednotka by vyhodnocovala spatne toto cidlo. Nechce se mi totiz vysypat 2400 za nove cidlo a pak zjistit ze to tim nebylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsem zjistoval cenu toho cidla tak jsem jim ho musel donys aby si opsali cisla tak jsem ho vydelaval na parkovisti pred obchodem. Vymena jako takova je velice snadna. Idealni by bylo kdyby treba na olmouckej sraz dorazil nekdo kdo bude mit tohle cidlo a souhlasil by s testem. Jenom by jsme je vymenili a zkusili to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...