Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co se nám líbilo v Šebetově (ve spolupráci s Akou)


Netopýrka

Recommended Posts

Původně zaslal: KoudaK

Původně zaslal: Radek Hurvajz

CO SE NÁM DÁLE LÍBILO:

1. Kouďáčkova očička (i zavřená, obal na bulvy je totiž celkem povedený celý)

Tý jo já celou sobotu vozil Hvězdu č. 1. :D

:mrk

No tak to je teda góól... Já měl v sobotu se sebou co dělat abych to po pátečním uvítání vydržel a hlavně na sluníčku mi to moc nesvědčilo.. No a ty moje skleněnky musely být fakt super.. Ale jsem rád,že aspoň někde jsem se umístil na prvním místě,když na orientáku se to nepovedlo (pač po té co jsem seděl v pátek večer s Poldíkem a Boltonem406 u jednoho stolu,tak jsem věděl,že to asi následující den se mnou nebude co do použitelnosti moc slavný.. Což se i ukázalo a potvrdilo malým zablouděním... Takže Radkovi Hurvajzovi co jakož to mému pilotovi patří omluva.. ) No a co se týče toho kvízu,tak to i můj mozek měl dovolenou.. Takže i já svůj první VELKÝ sraz hadnotím velikááánskou jedničkou a smekám před Chinchilou a Wolfíkem,že to pro nás tak nádherně připravili.. Takže se na všechny mooooc těším v Kostelci... P.S. Jestli tam bude orienták,tak se před ním vyvaruju kontaktu s jistéjma osobama abych si ho užil plnými doušky...:D:D:D:D:D:D:D:D

Copak osobam se vyhejbat nemusíš ale chlastu jo, já věděl proč odcházím spát nejpozději v 1.00:D Protože kdybych nešel tak ten orienťák jezdíme ještě dnes:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já děkuji za krásné 8. a 10. místo - jinak já se nemračím, ale pro sraz jsem zvolil neutrální výraz č. 4 a možná přecházel do výrazu č. 5, tak proto. Do příště to vypiluju. Dariska vydělávala peníze, abych se já mohl válet u bazénu atd., takže v tom jsem nevinně.....:mrk:mrk

No a Voštík opravdu neměl kde spát a já si nepamatoval jiný stan, ve kterém bych jeho posádku znal :roll ale nakonec všechno dobře dopadlo :roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...