Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co se nám líbilo v Šebetově (ve spolupráci s Akou)


Netopýrka

Recommended Posts

Tak, miláčkové, dnes jsme u pracovního oběda s Vendulkou (tj. Akou, skloňujeme Aka, Aky, Ace, Aku, Ako!, o Ace, s Akou) probraly Šebetov 2007 a rozhodly se zveřejnit naše letošní dojmy:

CO SE NÁM TEDY LÍBILO:

1. všechny slečny byly dokonalé.

2. všechny dětičky byly dokonalé.

1. všechna zvířátka byla dokonalá.

= cituji sl. Aku: "My dvě jsme byly dokonalé. Jsme totiž jak slečny, tak i trochu dětičky a zvířátka". :D:D:D

CO SE NÁM DÁLE LÍBILO:

[*]Kouďáčkova očička (i zavřená, obal na bulvy je totiž celkem povedený celý)

[*]překvapení srazu - Agressor (vidíme v tom potenciál do budoucna :D)

[*]Kujónova prdelka (prohlídly jsme si ji v Bělé na návsi a dobrý, jen ty boty vylepšit) :D

[*]Tomášek (úkol pro Neonka - ber ho častějc a bez slečny - díky!!!!) :D

[*]prsatá blondýna (Dodo, ještě trochu depilovat bříško a budeš k sežrání! :D)

[*]Kubíček - prostě celý dokonalý, prosíme rodiče, aby v den jeho 20. narozenin obdržel Kubík naše tlf čísla a zavolal, domluvíme si individuální schůzku - zn. už se těšíme:D)

[*]Tom Blizzard má pěkné tělíčko, ale raději tu netěhotenskou bazénovou verzi :D

[*]Bohoušek je prdelka - ale moc se mračí a nebere Darisku - ZLOBÍME SE!

[*]Vertík je zlatíčko, ale ať nám příště nezvrací za stanem. Děkujeme.

[*]A ještě k Bohoušovi - nevoď nám do stanu bezdomovce!

[*]Voštíku, máš hezký očička, jsi miláček, ale až budeš příště hledat, kdo by si tě vzal k sobě (do stanu), najdi si jako Kubišovou/Srstku trochu lepšího promotéra, než je Bohouš :D

[*]sexy hlasy (Voštík + Nejonek)

[*]Pepo, neboj se nás už konečně, není pravda, co o nás říká AKCZ, nejsme tak divoký a zkažený

[*]Tomyka: WE LOVE SLOVAKIA :D :D :D

[*]a pak je velká hromada Pežoťáků s nějakou specializací, např. kategorie NEJHEZČÍ KUKADLA: Nejon, Garfield, Trundik, Rebik, Jirka Wolfů (Renčo, nezabíjej nás), Dave K (Aluško, nezabíjej nás), Vvittísek (Vendulko, nezabíjej mě), Zoby, ....

[/list=1]

...a samozřejmě zimní srst Kurtíka, ta je neodolatelná, ale stejně jsme radši, že Anežka není po tatínkovi ;););):D:D:D

...ježiš, musíme pracovat, takže pro teď je to všechno a jestli jsme na něco zapomněly, tak to dopíšeme pozdějc....

:papa Net + :papa Aka

[upravil dne 17/7/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Pe.Tr

...tak zas nic...

:D:D:D

aspoň, že jsem na někoho udělal dojem Medvědova syna:D:D:D

Nebo bráchy. ;)

jj, to tam prý taky proběhlo:D:D:D

Já vím, já u toho byl. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

a kdo to řekl, to by mě mooc zajímalo:myslim:D

No bylo to u stolu, kde seděli plzeňáci (Blizzard a spol.) Medvěd já a pak někdo. Jeho nick jsem zapomněl prakticky okamžitě, jak jsem ho slyšel. Vím jen, že měl 406 v T-benzinu a prý byl z Brna (od Brna) a taky nebyl právě mlčenlivý. :D

Tady je jeho fotka, snad někomu pomůže k identifikaci:

post-0-14109596012845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem překvapený ,čekal jsem někoho kdo byl na srazu mezi prvními .Páč jsme s Méďou přijely spolu(teda každý svým pažoutem:roker).Tenhle človiček dorazil až v sobotu odpoledne. Jeho nick byl delší a opravdu mi vypadl(Přema si možná vzpomene).

:myslim Ale jak na to přišel? že by podoba?:myslim To vypadám tak dobře?:mrk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...