Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Asi jsem se zbláznil


žažo

Recommended Posts

A jak se to stalo ?

Líbí se mi nenápadné auta, které ale umí. (proto muj sen Subaru Forestr 2,5 T - no to je ale o něčem jiném. )

Takže moje 106 - 1,0 z 1997 je opravdu nenápadná. Navíc celkem zachovalý interier i kastle. No a motor ? ten bych právě chtěl vylepšít.

takže mám takový plan.

1. se vás zeptat co vše je třeba vyměnit pro zástavbu 1,6 motor, elektrika, podvozek. převodovka ...???

2. dále jestli to ještě seženu nové

3. a pokud jo tak, dle výsledné ceny vyměnit a vlastně by z toho mohlo být zkoro nové auto - nebo se šeredně pletu :myslim

Prosím pokud se pletu tak mně moc nekamenujte - nejsem z oboru . Rád se nechám poučit . Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

A jak se to stalo ?

Líbí se mi nenápadné auta, které ale umí. (proto muj sen Subaru Forestr 2,5 T - no to je ale o něčem jiném. )

Takže moje 106 - 1,0 z 1997 je opravdu nenápadná. Navíc celkem zachovalý interier i kastle. No a motor ? ten bych právě chtěl vylepšít.

takže mám takový plan.

1. se vás zeptat co vše je třeba vyměnit pro zástavbu 1,6 motor, elektrika, podvozek. převodovka ...???

2. dále jestli to ještě seženu nové

3. a pokud jo tak, dle výsledné ceny vyměnit a vlastně by z toho mohlo být zkoro nové auto - nebo se šeredně pletu :myslim

Prosím pokud se pletu tak mně moc nekamenujte - nejsem z oboru . Rád se nechám poučit . Dík

A nechceš to koupit už hotový, ted se tu něco takovyho nabizelo, myslím že v tom utopíš hodně peněz, a pak nezapomeň že na papíry ti to nikdo nedá, a musel by jsi asi měnit i brzdy a podobně.

Koukni sem -

[upravil dne 17/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

To Hurvajz: Vydíš to jsem se taky chtěl zeptat jestli je to průchozí přes DI

Normalně určitě není, leda by jsi to nechal otypovat, nechal si vystavit v Peugeotu doklad že je to OK, ale to by jsi musel vyměnit uplně všechno tak jak to má být k motoru 1,6, Podvozek, brzdy atd, další věc že to bude stát tolik že jiný auto bude levnější. Tyhle věci se tu ted řeší snad denně

[upravil dne 17/7/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno forestr by se mi taky libil.. plánuju ho až bude rodina... No a motorem bych řekl, že to právě neskončí.. i přes tu práci, jestli do toho pudeš to pojede skvěle, ale zase musíš vzít v potaz, že ti to ty tvé brzy asi nezvládnou a o tlumičích nemluvě.. atd.., a pokud s tím budeš jezdit jen pomalu, tak to si tam nech to co mas.., Jako nápad dobrý, udělat se dá vše aneb co čech to kutil, ale asi bych souhlasil s názorama výše, že by se po kon. zůčtování vyplatilo tohle prodat a koupit jiné. ale fantazii se meze nekladou a az nekde uvidim sotošestku s nevyraznou kastlou, ale pojede jak drak, rad te pozdravím :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bazy

mno forestr by se mi taky libil.. plánuju ho až bude rodina... No a motorem bych řekl, že to právě neskončí.. i přes tu práci, jestli do toho pudeš to pojede skvěle, ale zase musíš vzít v potaz, že ti to ty tvé brzy asi nezvládnou a o tlumičích nemluvě.. atd.., a pokud s tím budeš jezdit jen pomalu, tak to si tam nech to co mas.., Jako nápad dobrý, udělat se dá vše aneb co čech to kutil, ale asi bych souhlasil s názorama výše, že by se po kon. zůčtování vyplatilo tohle prodat a koupit jiné. ale fantazii se meze nekladou a az nekde uvidim sotošestku s nevyraznou kastlou, ale pojede jak drak, rad te pozdravím :super

Dík za zpřízněnou duší , určitě rád odpovím na pozdrav ;)

Apokud to nevyjdes 106 tak třeba později ve Forestru. :super

[upravil dne 17/7/07 žažo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: žažo

Původně zaslal: Bazy

mno forestr by se mi taky libil.. plánuju ho až bude rodina... No a motorem bych řekl, že to právě neskončí.. i přes tu práci, jestli do toho pudeš to pojede skvěle, ale zase musíš vzít v potaz, že ti to ty tvé brzy asi nezvládnou a o tlumičích nemluvě.. atd.., a pokud s tím budeš jezdit jen pomalu, tak to si tam nech to co mas.., Jako nápad dobrý, udělat se dá vše aneb co čech to kutil, ale asi bych souhlasil s názorama výše, že by se po kon. zůčtování vyplatilo tohle prodat a koupit jiné. ale fantazii se meze nekladou a az nekde uvidim sotošestku s nevyraznou kastlou, ale pojede jak drak, rad te pozdravím :super

Dík za zpřízněnou duší , určitě rád odpovím na pozdrav ;)

Apokud to nevyjdes 106 tak třeba později ve Forestru. :super

[upravil dne 17/7/07 žažo]

ještě jedna věc, a rapidně ti stoupne spotřeba, ale s tím taky počítáš ne? :-D bude to takový malý forester... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že se to forestru nevyrovná , přece jen je to o litr menší motor ale, se spotřebou se počítá. Jezdím s l,6 mišákem a když ho nakopnu, tak si taky řekne o nějaký tem litr navíc , než by bylo zdrávo. Ale za ten pocit , že na tebe valí oči skoro všichni nabubřelí fabiani a oktaviani, jsem ochoten připlatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...