Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hehe, spotřeba 405 :-)


Sektor

Recommended Posts

Původně zaslal: Mefisto86

John - To máš místo nohy utralight ne?:D:D:D

Ani ne ani dlažebku pod plynem...jen asi už za ty roky jsem se s tím naučil trošku jezdit.. a kolem 8l není problém s 1.9 nebo 2.0 benzinem jezdit... když člověk to trošku umí a motor je v solidní kondici....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jestli můžu také přizpět do pranice, tak jsem udělal podobnou věc jako tady se 405 (mám 106 -1,4) a na 44 litrů co sem tam narval jsem vypočítal spotřebu 5,5 litrů a to sem půl nádrže projezdil po Brně a zbytek po okolí a i nějaká ta cesta ven, mile mě to překvapilo! Hecnul jsem se a nad 110 km/hod jsem nešel a tohle z toho vzešlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe tak tyhle spotrebe se muzu jen pousmat a tise zavidet pac sem si ted meril spotrebu u mi 405tky(1.9 SRi 80KW r.v 90 motor XU9M) a z hruzou sem zjistil ze to je necelejch 11 litru a to sem se snazil to netocit drzet to kolem 2-3 tis tak me hošové poradte kde je zakopanej pes.Najezdil sem 442,5 kilaku z toho 200 dalka (pekna silnica ale ne dalnica takze vsude 80-110km/h)pak tak 150 okresky a zbytek naky sondacky.Kola tam mam zatim 185/65. No a u pumpy po vrsek jako dycky to bylo 40,87 litru takze neco k 11 a to se me zda moc na to ze sem to lechtal a nevyuzival plne potencial kerej ten motor ma kdyz sem mu pusti zilou :) Vzduchovej filtr je cistej vyfoukanej stalcenym vzduchem takze tam to snad nebude.Tak sup s radama zejtra se du optat co bude stat vymena zadnich tlumicu tak at vim co k tomu kdyztak prihodit :D thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne jede to uplne v pohode je to zivy pekne nemam to teda moc s cim porovnat ale nezda se me ze by to nejelo jak ma .Menil sem svicky a kabely tak jestli treba nezkusit vyresetovat ridici jednotku nebo zkusit vymenit palivovej filtr ja nefim pride me to docela dost.Mam tam teda danou universalni ladenou koncovku vejfuku ale pochybuju ze by to melo takovej vliv a je tam navic tak 100 kilaku a rozdil sem nepoznal aspon subjektvine podle toho jak se mele rafika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

goodfeel: Neřeš to. Ber v potaz, že ten motor už je starej a vylítanej. Jestli si to četl kousek zpátky, tak já s 1.6 jezdim po praze za 12,5 a to to opravdu jen lehtám a nestojim nikde v kolonách. Když na to pořádně dupnu tak to jede i za 16 (po praze) Jinak venku je spotřeba kolem 8,5l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 2.0 SRI (89kW), kombika, ma nejto cca 150 tis.

jezdim na LPG a pod 9 litru se nedostanu, podle stylu jizdy to dela 9 ... 13 litru/100km.

jenom pro srovnani - mel sem Sierru 2.0 DOHC (88kW) - s timhle autem se dalo jezdit i za 8l, ale zase kdyz sem to zacal tocit, tak taky klidne i za 15 ... Se 405-kou se pod 9 nedostanu, ale zase ne pres 13 - je otazkou co je vlastne lepsi, podle me si clovek nevybere ...

kazdopadne ja nejsem moc priznivcem "nizkoobjemovych" vozu 1.1i 1.4i apd., ponevadz se cas od casu rad svezu ;) takze mi nezbejva nez holt casteji tankovat ...

kdyby vas zajimalo vic :

hribe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sektor

Taxem se vrátil z dovolené :-)

Koukám, že někteří na spotřebu +- 4l/100km koukaj jako blázni, ale s mým P405 1994/1995 vf34bkd... to fakt jde, a to jsem, když se podíváte na úvod, jezdil normal jak jsou dané předpisy a sem tam i něco předjel + co je důležité, autu to naprosto nevadilo, žádné klepání ventylů či přehnané otáčky ... asi mému auto řazení 1,3,5 a brždění hlavně ,,plynem,, opravdu sedlo - zkusím to někdy znovu a ozvu se ... mám teď nározky, tak snad schrastim na plnou kastlu benalu jako bonus :)

Na tebe koukají jako blazni s tvojím a na moje s mojím,že vpohodě se dá jezdit kolem 7.2l/100km s mojím...... A to nejsem zrovna nějaký šnek...... :aut:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...