Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

406 2.0HDI - nejde klima- vadna BSI


bedo

Recommended Posts

Zdravicko, uz som sa tu rozpisoval v jednom vlakne o problemoch s klimatizaciou, verdikt z Peugeot servisu znel vadna BSI. Nasledne som sa dozvedel ze podobny problem s vadnou BSI v kombinacii s klimatizaciou malo viacero ludi, dokonca mi bol doporuceny jeden tipek ktory podobny problem riesil a aj vyriesil. Problem je ze dotycny pan momentalne nema cas kedze ma rozrobene tri auta. Takze otazka do plena: Nemate kontakt na niekoho kto by bol schopny a ochotny pozriet a opravit "vadnu BSI". Vyskytujem sa pravidelne v Trnave a Bratislave .. cize najlepsie Trnavsky vs Bratislavsky kraj .. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bedo

Zdravicko, uz som sa tu rozpisoval v jednom vlakne o problemoch s klimatizaciou, verdikt z Peugeot servisu znel vadna BSI. Nasledne som sa dozvedel ze podobny problem s vadnou BSI v kombinacii s klimatizaciou malo viacero ludi, dokonca mi bol doporuceny jeden tipek ktory podobny problem riesil a aj vyriesil. Problem je ze dotycny pan momentalne nema cas kedze ma rozrobene tri auta. Takze otazka do plena: Nemate kontakt na niekoho kto by bol schopny a ochotny pozriet a opravit "vadnu BSI". Vyskytujem sa pravidelne v Trnave a Bratislave .. cize najlepsie Trnavsky vs Bratislavsky kraj .. Dakujem

nechoď do origo servisu Peugeot tam jsou měniči dílů. Je naplněná klimatizace? Jsou v pořádku všechny elektro součástky? to znamená všechny čidla? Až naposledy bych měnil jednotku BSI:grr:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: bedo

Zdravicko, uz som sa tu rozpisoval v jednom vlakne o problemoch s klimatizaciou, verdikt z Peugeot servisu znel vadna BSI. Nasledne som sa dozvedel ze podobny problem s vadnou BSI v kombinacii s klimatizaciou malo viacero ludi, dokonca mi bol doporuceny jeden tipek ktory podobny problem riesil a aj vyriesil. Problem je ze dotycny pan momentalne nema cas kedze ma rozrobene tri auta. Takze otazka do plena: Nemate kontakt na niekoho kto by bol schopny a ochotny pozriet a opravit "vadnu BSI". Vyskytujem sa pravidelne v Trnave a Bratislave .. cize najlepsie Trnavsky vs Bratislavsky kraj .. Dakujem

nechoď do origo servisu Peugeot tam jsou měniči dílů. Je naplněná klimatizace? Jsou v pořádku všechny elektro součástky? to znamená všechny čidla? Až naposledy bych měnil jednotku BSI:grr:D

Bohužiaľ niekedy sa môže vyskytnúť chyba práve v BSI, minulé leto som sa stretol až s dvoma vadnými BSI, relátko ktoré je vo vnútri bolo vadné a nezopínalo kompresor... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nešla klima a měl jsem špatny odpor za přední maskou v chladiči,jsou tam dva odpory a ty ovladají větrák a když jse nerozjede větrák tak ani klima....nový odpor u peugeotu cca 300 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO BEDO:

MÁME ASI ROVNAKÝ PROBLÉM...., MECHANIK MI IŠIEL KÁBLIK PO KÁBLIKU A NAKONIEC TIEŽ SKONČIL U BSI. AK NÁJDEŠ NIEKOHO ČO VIE BSI OPRAVIŤ DAJ MI VEDIEŤ - PROSÍM.

ps ZATIAĽ MI MECHNIK VYVIEDOL KÁBLIK A KLÍMU NAHADZUJEM SKRATOM - PRIPOJENÍM NA "+" BATERKY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute, dik za odpovede, do peugeot servisu som isiel len preto ze som vsetko ostatne skontroloval .. premeral vsetky cidla, dal naplnit klimu, odporom v maske to nebude kedze sa mi vetraky rozbehnu, problem bude asi naozaj v bsi. kedze pocujem pri zapnuti A/C tlacitka cvaknutie v priestore BSI takze bude mozno chyba v nejakom kontakte toho BSI .. problem je ze chalan teraz nema cas .. a v takom teple sa mu ani necudujem ze nie je zeravy do opravy auta niekomu koho nikdy nevidel.. Uz si zacinam na tie horka zvykat ale aj tak budem skusat zohnat niekoho kto na to pozre .. alebo ukecam toho manika:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá věc, na konektor ke kompresoru jsem přivedl ještě jeden + a konektor nechal spojenej nastartoval auto pustil klimu a kablikem jsem připojil kompresor přímo na baterku jestli klima bude fungovat i takhle, a klima začala chladit kabel jsem odpojil a klima začela fungovat tak jak má záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak suhlasim s argoom .. je to sice riesenie ale osobne si myslim ze docasne ktore v zavere narobi viac skody nez uzitku ... ked mi tipek plnil klimu tiez to urobil to bolo prve - zistit ci nie je KO kompresor- klima tiez zacala chladit ale ako trvale riesenie by som to nechcel .. preto sa snazim zohnat niekoho kto na to bude mat cas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...