Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co Vy na to 106 S16


Chip

Recommended Posts

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5771867

99c61e0a77ccf9f345134f4e511619d1_middle.jpg

chtěl bych koupit nějaké takové auto tak sem se chtěl zeptat jestli neznáte konkrétně tuhle zlatou. popřípadě na co si u těchto modelů dávat pozor co se motorů týče, je mi celkem jasný že nebouraných jich u nás moc nebude (neříkám že nejsou) ale abych se do ní nevysypal ještě jednou tolik?

tak prosím o názor

popř. jestli ji někdo nabízíte ze rozumný peníz:aut:aut

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se sleduju :) tahle zlatá byla dotažená celkem nedávno. Na první pohled parádička, výbavu to má. Co mě tam jen nesedí je absence mlhovek - možná bouračka, možná něco jinýho. Těžko říct. Prohlídni si pořádně motorovej prostor, fotku motoru "jak to má vypadat" určitě někde na netu najdeš. A nebo se dohodni s prodejcem, zajeďte do nejbližšího peugeota a nechte to prohlídnout. Já sem koupil bouračku, už sem do toho vysypal celkem dost a ještě dost vysypu :(

A jináč teda je to fakt raketa, jezdil sem v saxu 1.6 16V (což je to samý v bledě modrym) a mazec :) akorát ta spotřeba - 8-10 na 100, při dravý jízdě i hodně přes 10. Brzdy to má parádní - na všech kolech kotouče, takže to brzdí taky jak drak ;)

Ještě - tohle je 96ka, první rok co se 106ky mk2 dělaly. Volant by měl mít černýho lva, né stříbrnýho.

A to je asi tak vše :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vypadá to ,že má celolak,protože lak je nějakej hezkej a lišty sou v barvě :super ,podvozek asi serie:nevim,přídavný dálky by tam měli bejt určitě jak už psal Kujon;),akorát taková blbost ten zadní stěrač :D,že je na levo :Dasi Švýcarská verze :D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...