Jump to content
Sign in to follow this  
ro.bla

zápach benzínu

Recommended Posts

Nemá někdo zkušenost s opravou (schéma jak se k tomuto dostat) benzinového potrubí a to od hrdla nádrže po nádrž samotnou. Když jsem byl na dovolené, tak jsem zjistil že mám díru v gumovém koleni které je umístněno u nádrže, ale po výmněně za nové (provedeno v Peugeot Chorvatsku Pula, cena 300 kun) mám pocit, že neustále cítím benzín a to v okolí nádrže, už to sice neteče, ale z toho zápachu nemám dobrý pocit, tak jestli je někdo kdo mi může pomoci, tak mu moc děkuji za odpověď. Třeba schéma jak to vypadá, případně jak provést vizuelní kontrolu potrubí.:mad:

Jo jedná se o P-306 break, 1,6 r.v. 1999.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi by to chtělo zkontrolovat taky systém odvodu benzínových par. Je to uděláno u peugeotů přes filtr s aktivním uhlím někde vepředu v podběhu nebo u motoru, pak zavedeno přes elektroventil do sání. Už je o tom tady na fóru napsáno celkem dost,

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nedávno to tu řešil Garfield, najdi si jeho příspěvky. Jinak já mám teď stejný problém, z ničeho nic je občas cítit benzín, z motoru to nejde. Až teď budu mít chvilku tak se na to musím kouknout.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×