Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuky zadku


pkot

Recommended Posts

Dobry den-problém:buch buchy,buch, dddd,trdd-buch -asi uvažujete o mem mentalním zdravy,ale to jsou zvuky so se linou ne při normální jízdě,ale při hrbolech na dlažbě ze zadní osy.Stabilizační tyčky vyměněny,ale tímto nebylo.Gumy silenbloku jasou bez otlaku a nepotrhané,zvuk se vynáší do karoserie.Tlumiče-?Opravdu nevím ,prosím o radu Děkujiu.V.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Todle přesně mi dělal zadní tlumič, byl už takovej vychemlanej. Zkus chytnout zadní tlumiče a zahýbej s nima do všech směrů..ale u mě to už bylo i viditelné když jsem pod auto po zimě lehl abych se podíval proč mi to mlátí na hrbolech..:mrk

[upravil dne 16/7/07 renm]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, tak se zdá že jsem přišel na to co mi tam mlátí . Vzal jsem za kolo a ma vůly jako by bylo spatné ložisko. Po dalším prozkoumání jsem přišel na to že za vůly může horizontální stabilizační tyčka. Tak že zítra koupím nové a doufám, že už to bude OK

febi18985.JPG

[upravil dne 19.7.2007 pkot]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pkot

Původně zaslal: Fusion

Stabilizátor bych řekl hned, akorát jsi napsal že už byly měněný.

Jasny menil jsem ho, ale jen jeden a jsou tam dva ze . . .

menil jsem ten kratkej

[upravil dne 20.7.2007 pkot]

[upravil dne 20.7.2007 pkot]

No nechci se hádat ale v pův. příspěvku je to v množným čísle a stabilizátory se zásadně mění společně. Z toho vycházel můj předpoklad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No mne to na mojej 406 robí tiež, ale vôľu na kolese tam nemám. Mykal som s kolesom vo vertik. aj v horizont. smere a žiadnu vôľu som tam necítil (iba čo sa auto hýbalo na pneu... ;)). Búcha to riadne, skôr sa mi zdá, že na malých nerovnostiach ako na veľkých hrboch. Čo mám pozrieť ako prvé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Taky se mi podobné zvuky ozývaly za zadní části vozidla - ovšem jen do tý doby, než jsem si udělal pořádek v kufru:papa:papa

Hmmm, to nebude môj prípad, ja tam nič nevozím a všetku výbavu mám zabalenú do handier...

Ale budem musieť pozrieť výfuk a ten spomínaný plech nad ním, na ten by sa mi to podobalo asi najskôr... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vospolok,

takže konečne som si pod to vliezol, horšie je, že som veľmi nezmúdrel... :(

Tyčky stabilizátora vyzerajú OK, aj tie priečne, ktorými sa nastavuje odklon. Nemal som čím zdvihnúť celý zadok, tak som s tým mykal, keď bolo auto normálne na zemi a samozrejme to nebúchalo. Skúšal som s tým hýbať aj vo vertikálnej aj v horizont. rovine a nič, trošku to vŕzgalo, ale to tu teraz neriešim. Počas jazdy to búcha skôr na malých hrboch a nie je to jeden buch, ale slabnúce asi 3-4 hneď za sebou. Ako som písal, vôľu na kolese tiež cítiť nebolo, tak na čo to tipujete? Tlmiče?:myslim

Díky za Vaše tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...