Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Horký elektron na 307


Hary

Recommended Posts

Původně zaslal: RychJ

Původně zaslal: FrenkV

Původně zaslal: RychJ

Já ručku ......... Max,kdy ji použiju, je že potřebuju něco vyndat s kufru, nebo když se jdu jen na něco podívat a jsem v blízkosti a vím, že hned zase pojedu. Ale jinak opravdu ne...

A to ti jako zůstat viset nemůže když potřebuješ narychlo něco vyndat a zase hned jet? To že jsi v blízkosti určutě pomůže :mrk

Se divím že takový zbytečnosti do auta vůbec dávaj :D

Kdyby jsi to četl pořádně tak už jednou jsem napsal, že ji rozhodně nepoužívám v zimě...Tak si to nejdřív pořádně přečti a pak dělej chytrýho...;)

Jenže u té věty "Max,kdy ji použiju, je že potřebuju něco vyndat s kufru, nebo když se jdu jen na něco podívat a jsem v blízkosti a vím, že hned zase pojedu. Ale jinak opravdu ne..." jsi nespecifikoval jestli je jaro,léto,podzim,zima tak já nemůžu čuchat že v zimě nic z auta nevytahuješ a pokud jo tak máš asi v kufru nachystanou cihlu pro případ nouze co :o

Z čeho mi vyplývá že ty lanka jsou pro tebe asi zbytečná zátěž a tak by jsem je radši demontovl :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...