Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nádobka odstřikovače ?


KoNG

Recommended Posts

Ahoj

Je možné že by 206 r.v. 2005 měla sledování množství vody v nádobce odstřikovaču ?

Proč se ptám včera jsem něco kutil u předních světel a našel jsem tam volně pohozený kabel s dvěmy výstupy označen 341 04 oba vodiče jsou zelené. Do světel mi nic nechybý tak proto se ptám jestli to nemůže být něco s odstřikovači ? Nebo něco uplně jiného ?

[upravil dne 16.7.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem potom hoď výsledek, taky mě to zajímá. Já jsem na to přišel náhodou, když jsem nasazoval motorky na sklápění světel. Měl jsem rozkuchanou celou přední masku a obě světla ven. A tehdy jsem si právě všimnul, že tam leží volně pohozený kabel s konektorem. Jak jsem psal výše, myslel jsem si, že je to příprava na mlhovky. Tak jsem ho tam zase zahodil a nastrojil předek zpět. Už se kněmu asi nedostanu, uvidíme s čím příjdeš. Ale všechno funguje, nikde nic nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na garančce super stálo mě to 7tisíc a to jsme odjel a po hodině se mi na kusy roztrhali sahary :( takže další výdaje na obzoru :o

Jinak co se týká tohoto konektoru bylo mi řečeno tohle " jedná se o univerzální motorový svazek a tudíž muže nějaký konektor být nezapojený" otázka je do jaké míry to je pravda :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

hmm takže mě napadá jenom jedno k čemu by se dal použít tento vývod

V případě že si nechám dodělat alarm bude toto vývod na čidlo otevření přední kapoty ? Je to moje úvaha :myslim

no nejsem si jistej , ale kdyz jsem nedovrel kapotu tak to na me jednou zapipalo takovym divnym tonem ... nemel jsem jeste palubak takze jsem nevidel jestli to byla kapota, ale zkusim se s nedovrenou kapotou rozjet :D a doufam ze mi neskonci na celnim skle :D - pokud to zapipa tak to ma uz v serii nejaky spinac ... ale nevidel jsem tam nic ... co by tak vypadalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

jinak dneska jsme se díval a je fakt že když se shodí nárazník tak tam je příprava pro odstřikovače světel :) (dráha pro výsuvný mechanizmus odstřiku)

To jenom kdyby is to někdo chtěl dodělat ;)

[upravil dne 20.7.2007 KoNG]

kamos to ma na allroadu (ma bixenony ->nutnost) a je z toho na prasky ... pac staci chtit ostriknout sklo a okamzite to bere fakt velkou davku ostrikovace na svetla (musi porad dolevat)... takze to dela tak ze prepne jen na parkovacky a ostrikne sklo ...

je to sdruzene s ostriknutim skla a rozsvicenymi svetly....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...