Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde nejlevnější pneumatiky?


Guest MMMMM

Recommended Posts

Původně zaslal: MMMMM

Ano je to pravda dobrepneu jsou nejlevnější, dal jsem si trochu práce to projít

Ve velkém TP mám v kolonce pneumatiky a kola na nápravě toto:

6.5 J16 ET44: 205/60 R16 92H

6.5 J16 ET44: 205/60 R16 92H

Nejvyšší rychlost 208 km/h

Vůz Peugeot 407

Ale když byl vůz kupován tak jsou tam kola od Peugeotu

Pirelli P7 215x55 R17 94W e181

Při evidenční kontrole bylo vše v pořádku. Myslel jsem že tam mohou být kola s max. velikostí jaká je uvedena v TP tedy R16.

Jak to s tím je?

je to tak, ze se kola kontrolujou baj ocko, na takovym aute 17" nejsou podezrele..to da rozum, ze kdy je nekdo bude mit na 405tce atp, tak to bude prvni na co pan pri technicke bude koukat, ja mam na 605tce 15" disky a v zivote mi nikdo nikdy kola nekontroloval, pouze zkontroloval okem silu vzorku a tot vse, taky zalezi jaky jsou erekce na slunci, postaveni hvezd a tvaru geomagnetickeho pole :))

PS: a navic pri evidencni kontrole se kontrolujou snad pouze cisla VIN, typ motoru, tazne..kdzy se uz moc snazi tak i to ostatni. Kdyz jsem prihlasoval 605, tak na to v Opave na jedne STK uplne srali, koukl na VIN, pasovalo to, dal stempl a hotovo

[upravil dne 17/7/2007 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Já si myslím že na evidenčce by se kola kontrolovat vůbec neměly.

Každopádně je to zajímavý že sám prodejce dá na auto něco co tam "nemá" být. Neměl by být problém je dopsat do TP...

a potom aby se ma mila penezenka hodne prohla ve svech...ceny za takove gumy..dekuji nechci, sam uvazuju ze koupim letni disky 15", pac na C5 jsou 16" a v krasnem rozmeru 215/55/16, takze drahe jak svina, a na 15" mam psany 205/65/15, aspon bude auto mekci a za 2 litry koupim krasnou znackovou pneumatiku....sice pravda ty 215/55/16 sedi v zatackach jak pribity(ale pres diry taky jak pribity :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Při evidenční kontrole bylo vše v pořádku. Myslel jsem že tam mohou být kola s max. velikostí jaká je uvedena v TP tedy R16.

Jak to s tím je?

Já bych si tam jiný gumy, než sou v TP, nikdy nedal, důvody tady už byly podrobně probíraný. Ale dycky můžeš požádat o zápis dalšího rozměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nejlevnější pneu Pirelli P7 215x55 R17 94W mají asi za 5100,-Kč.

Myslíte že by se dali v Německu sehnat levněji, pojedu tento rok do Německa ale nevím kde bych se tam mohl podívat.

Koukal jsem zde:

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifendirekt.pl?details=Ordern&cart_id=67655785.17.24110&kplz=&Cookie=reifentest_suchbox&language=&typ=R-128334&ranzahl=4&Breite=215&Herst=&Quer=50&Felge=17&Load=&Speed=ZR&weiter=0&last_sort=&kategorie=&Ang_pro_Seite=10&sort_by=&gesanzeige=&rf=&Transport=P&tyre_for=&dsco=10&sowigan=&RunFlat=

Cena není špatná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...