Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upozornění na nezapnutý pás


secouver

Recommended Posts

Tak mě zase napadl takový "vynález". Je to spíš z nudy, než k účelu, ale napadlo mě, jestli by šlo do 306, nebo do jakéhokoliv jiného auta zabudovat hlasové upozornění, že nemáte zapnutý pás. Asi by to chtělo do sedačky nějaký tlakový senzor a do krabičky, jak se zacvakává pás, taky nějaké čidlo. No a když to vlastně nesplnilo určitou podmínku, tak by paní z reproduktoru řekla "nemáte zapnutý pás" ...já myslim, že by to po domácku nějak šlo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spis jak neco dostat do te krabicky kam zapinas pas...

spis nejaky snimac toho jestli je vytazeny pas nebo jestli je zajety v B sloupku.

nebo neco jako dodelavany imobilizer - na pas das ten magnet a na krabicku pridelas snimac, pokud se to k sobe nepriblizi, tak ti to bude rvat ze nemas zaply pas. Namluveny hlas co ti bude neco rikat, neni az takovy problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neresitelny to urcite neni nejslozitejsi asi bude snimani zaspnmuteho pasu ale teoreticky by stacil koncovy mikrospinac jako na obr. s tim ze by byl umisteny u civky s pasem tak ze kdyz bude navinuty cely pas (neni zapnuty) tak bude mikrospinac sepnuty a kdyz zapnes pas tak se z civky odvine a ta zmeni svuj prumer. Pak hlasovy vystup pres obvod co jsem posilal predtim a je to

post-0-14109595971428_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...