Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čím myjete a naleštujete svého peugeota?


Petr5110

Recommended Posts

Musím souhlasit, polimerová leštěnka od želvy je super :super a kuličku se dělají i půl roku.

Průběžně Požoutka miju 1 x měsíc :mad:, pěkně kyblíček, šampónek, houbička :aut. Po namydlení a opláchnutí se voda laku nechytá, ale vždy to ještě stříknu politurou, vytřu do suchá(zaleštím) a je jako nový :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: OK406

Já mám houbu udělanou ze staré matrace ;);):super:super

To je ale pořádná houba, to jen přetáhneš tu matraci zpředu dozadu přes auto a máš hotovo:D:D:D:D:D

TO víš a jak to ulehčí práci? Např. 106 či 205 stačí jednou přetáhnout a máš umyto:D:D:D:D:D

Samozřejmě, že si vyříznu z matrace tak velký kus, jak potřebuji. Koukal jsem na ceny auto hub a jsou to docela pálky:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi na brigade jsme pouzivali na myti aut jeden pripravek, ktery velice dobre cistil usazeny a pripekly prach od brzd, dobre odstranoval asfalt z disku a z podbehu, dobre odmastoval. Stacilo dane misto rozprasovacem postrikat, nechat chvili pusobit a pak za pouziti houby a mirneho tlaku umyt. Bohuzel jsem zapomnel, co to bylo zac, vim jen ze cistic byl v plastovych, asi 10ti litrovych sudech. Tento pripravek se dal dat i do i do kbeliku s vodou, kde penil.

Pokud byste vedeli o necem podobnem, nebo mohli hodit nejaky tip, co by to mohlo byt, tak bych byl rad, momentalne se po necem takovem shanim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: franus

Kdysi na brigade jsme pouzivali na myti aut jeden pripravek, ktery velice dobre cistil usazeny a pripekly prach od brzd, dobre odstranoval asfalt z disku a z podbehu, dobre odmastoval. Stacilo dane misto rozprasovacem postrikat, nechat chvili pusobit a pak za pouziti houby a mirneho tlaku umyt. Bohuzel jsem zapomnel, co to bylo zac, vim jen ze cistic byl v plastovych, asi 10ti litrovych sudech. Tento pripravek se dal dat i do i do kbeliku s vodou, kde penil.

Pokud byste vedeli o necem podobnem, nebo mohli hodit nejaky tip, co by to mohlo byt, tak bych byl rad, momentalne se po necem takovem shanim.

Milit? :mrk:mrk:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: franus

Původně zaslal: MPavel

Včera jsem zrovna leštil autí. Použíl jsem šampón od Sheronu a vosk Turtle Wax Plus PTFE. Vynikající autovosk. Krásně se s ním pracuje a lak na autě vypadá báječně.

Myslis ten spodni?

http://www.vitocom.cz/turtlle.htm

S katalogovým číslem TW-2634

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: franus

Kdysi na brigade jsme pouzivali na myti aut jeden pripravek, ktery velice dobre cistil usazeny a pripekly prach od brzd, dobre odstranoval asfalt z disku a z podbehu, dobre odmastoval. Stacilo dane misto rozprasovacem postrikat, nechat chvili pusobit a pak za pouziti houby a mirneho tlaku umyt. Bohuzel jsem zapomnel, co to bylo zac, vim jen ze cistic byl v plastovych, asi 10ti litrovych sudech. Tento pripravek se dal dat i do i do kbeliku s vodou, kde penil.

Pokud byste vedeli o necem podobnem, nebo mohli hodit nejaky tip, co by to mohlo byt, tak bych byl rad, momentalne se po necem takovem shanim.

Milit? :mrk:mrk:mrk

Te nazev mi neco rika, ale nevim, odkud to muzu znat. Buhuzel na netu jsem vubec nenasel, jak vypada baleni a etiketa a taky tam neni, kde se to da koupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...