Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Smrad a maly vykon


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Guest tomykrenus

Já mam teda brzdy v pohodě,to už sem zkoušel několikrát.Po troše pátrání sem zjistil čim to bylo.Špatnej kontakt,brutálně zaoxidovanej...a navíc to podtlakový ovládání jak je hned vedle palivovýho filtru byla vypadlá hadička...Problém vyřešen,auto zas jede jak drak.Ještě si budu muset počkat na tu spotřebu,ale doufam že šla rapidně dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: culto

sakra mne sa deje nieco podobne: ked motor vytocim na tych 6000 tak tiez zacitim v kabine akoby olej alebo nieco..cim to moze byt? inac vykonu ma furt dostatok a olej vobec nezere..

No já nevim, ale vytočit za jízdy diesela nad 6000 ot., tak ho asi celkem spolehlivě pohřbíš:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: culto

sakra mne sa deje nieco podobne: ked motor vytocim na tych 6000 tak tiez zacitim v kabine akoby olej alebo nieco..cim to moze byt? inac vykonu ma furt dostatok a olej vobec nezere..

mu to na 6000 ot este par krat urob a on uz mozno ten olej zacne zrat v lepsom pripade

[upravil dne 20.7.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

ja to samozřejmě čet ale nějak mě to momentálně pobavilo:D nechtěl bych bejt u toho když by nafta v 205 točila 6000:D sorry

A nejen v 205ce;):D Můj otáčkoměr na 6ti tisích končí, nevim, co by se dělo dál:myslim Naštěstí mám omezovač otáček někde u 4600 (už jsem ho několikrát využil):D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

oprava EGR ventilu buď 8000,- CZK nebo 2 minuty práce (vytažení konektoru)

Tyhle věci jsou tam jenom pro zlost.

Jo, a vyčisti si sání .. i když to možná časem vylítá samo :)

To je fakt, taky jsem to udělal a bylo to v pohodě. Ale teď jsem nechal celý motor seřídit za 3000- viz příspěvek zde :

a je to úplně v pohodě, stačilo ho jen seřídit. ?8000Kč???? Tak za ty prachy máš půl generálky celýho motoru:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...