Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Smrad a maly vykon


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Zdravim,

dnes jsem jel a po chvili jsem pocitoval,ze auto ubira na vykonu..jel jsem na trojku a skoro vubec netahlo..

najednou jsem prijel na kruhovy objezd a tesne pred nim neco zacalo SILENE smrdet..hodil jsem tam tedy neutral a dojel na nejblizsi parkoviste kde jsem rychle otevrel haugnu a cichal,odkud by to mohlo jit,ale nikde jsem nic necitil toho smradu,ktery se vanul..pripadalo mi to trosku jak kdyby se palil olej nebo tak neco..ale jakmile jsem zabrzdil tak nic..

pak jsem si jeste vsiml,ze jsem mel zaple topeni na tu nevybarvenou kyticku nebo co to je..ale pritom mi to nefoukalo..tak jsem to vypnul,chvilku pockal a jel domu,pak jsem jel jeste s autem zpatky tam kde jsem byl (teda spis pobliz) a pak jeste domu..a to uz pak zadny smrad citit nebyl..

nevite co by to mohlo byt??proste nejdriv ztraci na vykonu,pak smrad a pak nic..

mam z toho docela nahnano..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tomykrenus

No hele mě dělá 1.9D cca to samý,na pětku do kopce to vůbec netáhne a celkově je auto docela línější než předtim...Včera sem zjistil že mam v háji EGR ventil,jen tak sem zkusil na teplym motoru přidávat plyn až do plna a šel z toho uplně černej kouř až sem měl trávu pod vejfukem uplně černou a za autm chvilku nebylo skoro vidět, což by nemělo dělat kdyby to fungovalo jak má...Tak musim vyšpekulovat jak tu mrchu zaslepit protože cca 8000 na novej fakt nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tomykrenus

Jasně no,ale když zůstane ten ventil na půl otevřenej tak když ho odpojim elektricky tak bude viset furt,takže jedině oprava nebo vytočit na soustruhu záslepku a všecko pořádně pročistit.Já mam teď prázdniny takže času na údržbu auta je dost:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tomykrenus

Jo a ještě se mi u toho hrozně zvedla spotřeba,jezdim na Schell V-Power Diesel a normálně sem jezdil pořád do 4l kolikrát i za 3,5 ale teď když sem na 5 musim skákat radostí...Jo hele nechce se mi zakládat novej dotaz tak to napíšu sem...Dají se přetěsnit vstřiky??Okolo vstřiku na 4. válci mam furt loužičku:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak jestli ti to coudi tak se mrkni na vzduchovy filtr nedavno mi kamarad privezl 205 at se na ni mrknu ze mu nejede tak jak driv a kdyz sem se mrknul na vzduchac tak misto nej mel 2 puncochy zasrany od oleje :D tak sem je hodil pryc dal tam gti filtr co mi zbyl z jedny bouracky no a auto lita jak drak a to ma uz najedto vic jak 380 000 :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou jsem si taky začal všímat že mi čoudí ale jen při startu se studeným motorem vylítne bílej dým, ale pak v poho..mám benziňáka. Myslíte že je to OK nebo s tím něco bude?

Jinak s tím smradem, zkus se někdy rozhlídnout kolem sebe, taky někdy čuchám a když se trochu porozhlídnu tak vidím škodovku nebo jiné starší auto, většinou diesel, stačí trochu šlápnout na plyn a smrad je pryč:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest tomykrenus
Původně zaslal: p!nk p!ggy

3,5litru??co to vubec jde??jinak jezdi na Shell Diesel..mezi nim a tim V-*power diesel neni temer zadnej rozdil akorat ze je drazsi;)

Jo 3,5 ale to sem s tim autem jezdil jen já a fakt s lehkou nohou tak do 90km/h ale pak mi do toho dycky sedla za volant máma a zkazila mi průměr na 4:grr

Tak sem hledal a hledal ale jak zacpat egr ventil sem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: renm

Původně zaslal: 205GtiHanza s tim motorem skoro kazdy motor za studena zacmoudi

jsem si to myslel, ale mohlo by to být i něčím jiným...:mrk Je to zajímavý když nastartuju a ze dvou koncovek vylítne obláček, se na to vždycky dívám do zrcátka..

pokud jde ten bily oblacek citit olejem, tak to bere olej pres krouzka :myslim:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomykrenus

Jo 3,5 ale to sem s tim autem jezdil jen já a fakt s lehkou nohou tak do 90km/h ale pak mi do toho dycky sedla za volant máma a zkazila mi průměr na 4:grr

Tak sem hledal a hledal ale jak zacpat egr ventil sem nenašel.

tak to je hodne dobry..ja zkusim taky radeji jezdit s lehkou nohou :mad::super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...