Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapalovací svíčky NGK


Ladman

Recommended Posts

Tak jsem se díval :o na e-shop Autobenexu a zjistil jsem, že označení mých svíček (BKR5EK) je dle jejich katalogu správné, stejně tak má správné i Ferry, který má stejné jako já. Ovšem podle http://www.ngkpartfinder.co.uk/cars_commercial.php?type=SPARK%2520PLUGS&manufact=PEUGEOT mám mít jak jsem výše uváděl BKR5EZ. A svíčky na 1.8 16 V starý model mají být podle nich BKR6EZ. Takže české katalogy ukazují něco jiného než oficiální stránky výrobce:xvul. V tom aby se prase vyznalo:nevim

[upravil dne 5/2/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj je v tom trochu zmatek ja dal puvodne podle katalogu Autobenexu svicky Eyquem, odpovidaly presne na typ motoru, dokonce i podle originalniho objednaciho cisla peugeot to sedelo a svicky v mym motoru nejezdily, svitila kontrolka diagnostiky a auto netahlo, laboroval jsem s ruznym nastavenim odtrhu a nic nepomohlo, po vymene za BKR5EK VLine 23 vse super, vykon motoru, spotreba paliva, vsechno perfektni

[upravil dne 6/2/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky když dáš nový svíčky, musíš restartovat řídící jednotku odpojením baterie a znovupřipojením. Načte si to znovu data a ten problém co máš může být způsoben jen tím, že jsi neprovedl restart. Mně to cukalo, spotřeba šla do závratných výšek a po restartu to šlapalo jak hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 vitin: díval jsem se do katalogu NGK na dílně u známého a tam bylo psáno u toho označení svíček, že je to Z nějaký indukční odpor nebo co. O spec. designu tam nic psáno nebylo:bojim. To, že se má resetovat řídící jednotka při výměně svíček, slyším poprvé:o. Osobně tomu nevěřím:bojim. To já bych díky tomu, že mám nový model a tedy BSI musel jet při každé výměně svíček na diagnostiku, aby mi zresetovali ŘJ, protože jak už na fóru někdo psal, u BSI nestačí jen odpojit baterii:nevim

[upravil dne 6/2/08 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám taky BSI, ale i tak když jsem je vyměnil a byl na za mechanikama, že s tím mám problémy, řekli abych odpojil baterii a pak šlo vše ok. Prakticky to je počítač a je to podobné, jako když připojíš nový hardware, pokud nemáš USB tak musíš pc restartovat, aby ho zjistil.

Jo a ten induktivní odpor by byl, kdyby ta svíčka byla BKZ6.... Pokud je Z poslední, znamená speciální konstrukci zemní elektrody. Poslední písmeno - zemní elektroda. Jiná situace je u svíček iridiových. Třetí písmeno znamená typ odporu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

Já mám taky BSI, ale i tak když jsem je vyměnil a byl na za mechanikama, že s tím mám problémy, řekli abych odpojil baterii a pak šlo vše ok. Prakticky to je počítač a je to podobné, jako když připojíš nový hardware, pokud nemáš USB tak musíš pc restartovat, aby ho zjistil.

Jo a ten induktivní odpor by byl, kdyby ta svíčka byla BKZ6.... Pokud je Z poslední, znamená speciální konstrukci zemní elektrody. Poslední písmeno - zemní elektroda. Jiná situace je u svíček iridiových. Třetí písmeno znamená typ odporu.

Byl jsem dnes odpoledne koupit listové měrky (v OBI za 159,- :() a pak jsem sundal rampu a vytáhnul svíčky. Zjistil jsem, že jsou tam dvouelektrodové, což jsi vlastně psal, že to značí to K na konci. Svíčky mají najeto cca 10.000 km, elektrody byly suché ale začerněné. Ovšem s klasickými lištovými měrkami u těchto svíček nelze nastavit odtrh, neboť vnější elektrody mají každá na konci půlkulatý výřez, mezi nímž a vnitřní elektrodou vzniká jiskra. Viz foto, ale sehnal jsem pouze foto čtyřelektrodové svíčky, ale je to na stejném principu, kde je akorát o dvě elektrody více. On tam ten půlkulatý výřez moc vidět není, ale každopádně je to důležité. Ono by šlo strčit měrky mezi vnější a vnitřní elektrodu, ale právě díky tomu půlkulatému výřezu by tam pak byl úplně jiný odtrh než je na měrce. Nemá někdo zkušenost jak u těchto svíček nastavit odtrh?

[upravil dne 6/2/08 Ladman]

[upravil dne 6/2/08 Ladman]

post-0-14109598896572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jsou na to speciální měrky, ale šlo by to seřídit drátem 0,9 mm, který strčíš seshora mezi elektrody. Protože drát je kulatý, tak ta zemní elektroda ho bude kopírovat a přiklepnutím ke středové se dostaneš na správný odtrh. Pak to uděláš na druhé straně. Ale zkus ten restart, uvidíš že to pak půjde. Jestli nechceš znovu nastavovat rádio, tak je napoj na nějakou baterii 9V a pak teprve odpoj baterii auta. Ale odpoj napájecí drát rádia nebo vyndej pojistku, aby napětí nebylo i na ŘJ, to by se nerestartovala ani ona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpojenou baterku jsem měl za dobu co auto mám už několikrát, naposledy asi před třemi týdny, při opravě startéru a žádný rozdíl jsem nepoznal. Ten odtrh je každopádně špatnej, na každé z těch svíček jsou obě vnější elektrody každá jinak. Mezi jednu elektrodu se mi zčásti ty mé měrky vejdou a mezi druhou je nedám vůbec. Jak jsem psal výše, jsou navíc všechny elektrody zčernalé, což taky asi není v pořádku. Jinak s tím drátem je to dobrej nápad, teď ještě nějakej sehnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

vezmi si spínací špendlík posuvné měřítko a máš drát hned.Někde se říká šupléru a sichrajzku

na obr je 1,0 mm

[upravil dne 6/2/08 sarkomi]

post-0-14109598901543_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...