Jump to content
Sign in to follow this  
f3Rd@

VRSA tuning - zkusenosti

Recommended Posts

Davam sem zkusenost kterou ma jeden kolega tjuuner. :-)

"Tak to tady budem muset všem pěkně říct, jak to bylo a jaký jsi sprostý lhář, podvodník a vyděrač v jedné osobě-Petr Vršecký z Roudnice nad Labem, provozovatel VRSA Tuningu!

Tak jdem na to: Na mojí červené Supře jsi dělal hodně málo věcí! V podstate jen zapertloval blatníky a vykytoval. Ostatní byla prasárna nejvyššího kalibru! Přední nárazník jsem si sám objednal a draze koupil jako originál z USA a ten si ty ani nebyl schopnej pořádně namontovat, někdo jiný mi to musel předělávat. Ale co je mnohem horší, že jsi mi ho přes můj VÝSLOVNEJ zákaz UKRADL v té podobě, že jsi si z něj udělal formu a tu si pak dále nabízel jiným majitelům Super! Nehoráznost!

Zadní nárazník mi cestou do lakovny upadl, jak byl lajdácky přichycený, kyt se jen odloupával.

Takže to sečtem. Od tebe jsem měl zapertlování, prahy, které jsi kopíroval z mých originálů a zadní laminátový nárazník. Na hrubo a bez laku. A to jsem si jestě musel na své náklady nechat jinde předělat célé uchycení zadního narazníku, který, jak jsem již psal, mi upadl. Všechny ostatní věci na mé Supře jsou originály, tudíž BEZ! tvého přičinění.

Za tyto tři věci(pertlování, prahy, zadní nárazník) jsi si řekl nehorázných 42000Kč, které jsem ti zaplatil (a to si ještě cenu oproti předchozí domluvě navýšil). Nezapomeňme ještě na ten ukradený nárazník(jak sis udělal tu formu).

Zaplatil jsem, vzal jsem si auto a odjel jsem, s přáním, že už o tobě nikdy neuslyším. To jsem se však šeredně mýlil! Tvá drzost je tak nehorázná-ještě ten večer telefonát, že chceš po mně další peníze a začal si mě VYDÍRAT! Nevěřil jsem vlastním uším!

Jsem čestný člověk a tato celá kauza mě naprosto šokovala.

Ať si každý udělá o tobě obrázek sám, už jsem měl bohužel tu čest...

Nicméně bych chtěl každého varovat před VRSA Tuning, pokud se nechce setkat s podvodníky, vyděrači, lháři a lajdáckou prací."

Share this post


Link to post
Share on other sites

ten pribeh je z roku 2004 nebo alespon v tomto roce ho nekdo jiz prezentoval na jednom foru, ja osobne si o tom myslim svoje, veci s reklamaci se daji resit i jinak nez vykriky na internetovych forech....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×