Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnosticky program


205GtiHanz

Recommended Posts

nevim jak vas ale me uz nekolikrat napadlo udelat si svoji vlastni diagnostiku. trochu jsem zacal zjistovat a hardwarove soucastky nejsou nijak narocne. staci 500MHz pocitac klidne s woknama NT nebo 95. Horsi to je se softwarovou strankou. Program se da samozrejme koupit. Problem je v tom, ze stoji cca 13 nebo 19 000 viz.: http://www.auto-diagnostika.cz/?p=productsList&iCategory=21&sName=Peugeot,-Citroen

To samozrejme nikdo z nas neda. Zacal jsem trosku googlovat a dokonce i google zklamal az na jeden odkaz na torrenty, kde to sice je, ale pro stazeni je potreba registrace, ktera jak jinak nez ze stoji taky cca 5$, coz se mi taky nechce davat. Takze prosim vas vsechny mlade hackery a jine abyste mi pomohli s hledani tohoto softu. Jeho jmeno je "PsaDiag LITE" a je to diagnostika primo jen na peugeoty a citroeny(proste francouze). Komu se to podari najit driv nez me(ovsem pokud se mi to podari najit) tak mu zaplatim, vsechno co za vecer vypije (: myslim ze to je slusna cena

Popripade jestli existuje jeste neco podobneho, tak sem s tim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...