Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Častá radarová místa a vůbec místa, kde na nás často čekají naši


Medvěd

Recommended Posts

V ostrave:

tyto radary

U byvale ferony smerem na zabreh. (50kmh)

Na rudne pred Peugeot auto tichy, smerem na havirov - pri sjezdu z toho mostu po prave strane. (50kmh)

smerem od hranecniku smerem na centrum (u hrbitova), stoji vzdycky na kopci jak kocni ty dva pruhy a spojuji se do jednoho. - 50kmh

Pri vyjezdu z mosnova na pribor, tesne pred ceduli konec obce - 50kmh , bud foti a nebo meri. Me vyfotili ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a me vcera chytli za predni mlhovky, ale delal jsem blbeho , ze to neni moje auto a ze to ma peugeot jinak nez citroen a bla blaaaa a ze s tou 306tkou nejezdim (haha) a oni mi dali nakonec blocek za 50 hehe.

Tak jsem jim jeste udelal radost a odjel priskoky pryc ... museli si myslet ze to byl nejaky trouba... :D a za rohem plny kotel a adioos amigos

PS: a kdyz jsem se ptal jestli by mi nedali slozenku, ze nebudu mit ani penize na kolu tak se na me skarede podivali ... :D, pak uz sem radeji mlcel ... jo a jeste se me ptal co mam za skolu ze nepoznam ze mi sviti mlhovky- tak jsem rekl ze jsem pres pocitace a v aute akorat vim jak se radi a toci volantem ... akorat jsem se prerekl ze to vice sviti pac to ma cire svetla ... hehe:D

[Editován dne 19/10/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...