Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

konektor na předních dveřích


Kdo

Recommended Posts

Mám prosbu, jestli jste někdo rozebíral, resp. povoloval ten konektor, co vede svazek vodičů z dveří do rámu auta? Je to nějaká převlečná matice?? Jak to rozpojit a na kterou stranu povolovat? Nějak se mi nedaří s tím hnout a hýbe se i ten kus v rámu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Konektor se jenom vytahuje, teď nevím jestli tam je nějaká pojistka. Pak tam je přes to jenom kolečko jako matice, klasické šroubování, povolit vlevo, ale chce to stříknout WD aby to klouzalo a klíč jako na kola, šlapací kolo :-) , taková fajfka se zoubkem. Já jsem to chtěl sundat francouzákem ale nesmí se to zmáčknout, takže raději sehnat nebo vyrobit ten klíč.

Proč to vytahuješ ? Je to spojené s celým svazkem přes celou palubku... vlastně celé auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky nakonec jsem nic povolovat nemusel. Nešel mi impulz do centrálu PP dveří, takže jsem musel zamykat klíčem na té straně (nebo odemykat DO, ale neodemkly se PP dveře, ty pak ručně). Závada (špatný kontakt) byla naštěstí jen v konektoru přímo na zámku, takže zatím OK.

[upravil dne 25.7.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...