Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A/C v přihrádce spolujezdce


Ticcino

Recommended Posts

Ahoj, 307 break, r.v.2006. Když otevřu přihrádku co je u spolujezdce a kouknu na horní část jejích útrob, tak tam je jakési šoupátko s nápisem A/C, které otvírá a zavírá díru někam do neznáma. K čemu to je? Napadají mě dvě možnosti. Buďto se tamtudy stříká desinfekce do klimatizace nebo naopak odtamtud fouká studený vzduch a přihrádka spolujezdce pak funguje jako jakási lednička. Mám pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě by mělo být v té schránce chladněji (a i to tak, zdá se, funguje). Na displeji klimatizace se totiž nenastavuje teplota foukaného vzduchu, ale výsledná teplota interiéru, jaké chci dosáhnout. Jelikož se pak foukaný vzduch bude v interiéru míchat s teplejším vzduchem okolí, musí klima vhánět vzduch studenější. Ve schránce se to nemá moc s čím míchat, proto je tam vzduch podstatně chladnější, než v kabině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi ten otvor je i u řidiče a je to foukání topení na nohy! Teda Ferine007, to bych od tebe nečekal, že nebudeš vědět... No, jak říká Colombo: Každý den se něco dovíš!! Když už jsme u toho, jak vám to v zimě topí na nohy? Mě teda nic moc, připadá mi že ten vzduch tam musí tak nějak moc zatáčet a i když dám topení jen dolů tak je to dost slabý... Sorry za to téma v těchhle vedrech:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Velickin

Chlapi ten otvor je i u řidiče a je to foukání topení na nohy! Teda Ferine007, to bych od tebe nečekal, že nebudeš vědět... No, jak říká Colombo: Každý den se něco dovíš!! Když už jsme u toho, jak vám to v zimě topí na nohy? Mě teda nic moc, připadá mi že ten vzduch tam musí tak nějak moc zatáčet a i když dám topení jen dolů tak je to dost slabý... Sorry za to téma v těchhle vedrech:papa

Tak soráč. :mad: :mad:

Já u spolujezdce moc nesedávám. ;)

A proč je v tom ten "háček"?

Jinak mně to topí dobře, speciálně spodní výdechy sem ale nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...