Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba o vysvětlení (Z deníku agres. řidičky díl Xtý)


Netopýrka

Recommended Posts

No teda já se tomu chlapíkovi zas až tak nedivím, když jsem onehdá v Pelhřimově bral benzín, tak přijela před stojan s plynem (je stranou od normálních stojanů) blondýnka, zaparkovala a šla pohovořit za obsluhou. Mezitím přijel starší tatík se šáde pro plyn a stál a čučel a čučel, až se děva vypovídá; podotýkám, že z druhé strany benzínky je parkoviště, které bylo v tu chvíli úplně prázdné.

Takže já, kdybych jezdil na plyn a u stojanu přede mnou někdo byl a nic se nedělo, tak se taky zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mila S: jo, tady je parkoviště hned kousek od stojanu, taky stojí dle předpisů trochu stranou a na zemi je obrovskej bílej obdélník s nápisem PLYN (asi teda pro blondýnky, jak píšeš)... a já jsem si nestihla ani nalakovat nehtíky, ani vyfoukat hlavu, já prostě jen vystoupila, abych cinkla na obsluhu a odmontovala víčko, a jen jsem měla obě nohy na betonu, už jsem ho měla za zadkem, jestli jdu fakt tankovat....

Jen jsi mi potvrdil, co si občas o chlapech myslím... a přijde mi to stejně padlý na hlavu, jako kdybych se já měla ptát, když mi někdo řekne, že jde na toaletu, jestli tam jde čů**t nebo ka**t... jo, asi tak trapný mi to přijde....:nevim

...a v návaznosti na výše uvedená vysvětlení budu do budoucna zvažovat jakékoli kladení otázek, aby to někdo nebral tak, že ho chci balit :D :D :D

[upravil dne 12/7/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

no, ja to porad nechapu :D a to nad tim premejslim od te chvile :D

Nedivím se ti. Kdo nezažil - neuvěří.

2Netopýrka: Měla si mu na jeho otázku odpovědět: "... ne, proč?, jen to mám odtud nejdlíž do shopu.." Navrhuji to pustit z hlavy. Prostě viděl ženskou, potažmo velmi upravenou u stojanu, tak apriori čekal problémy.

[upravil dne 12.7.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D problem bude jak pises,zes zaparkovala u stojanu na plyn,ty teda za ucelem plneni:aut. ale jiny to maj jako P. panacek moc spechal,aby si mohl dat po natankovani kafe a cumet na parkovisti. Tvoje reakce nebyla spravna,melas navazat komunikaci a pak mu rict ,ze temhle renckum odchazej motory,napravy atd. :aut to je pak po machrovani:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako mně se stalo něco "podobnýho" a nezmohl jsem se na nic jinýho než na bitku, který s úsměvem přihlížela obsluha stojanu... Dojedu k pumpě, zastavím u stojanu, vylezu, šacuju se, kde mám peněženku, abych pak neštrachal znova v autě, a v tom vyleze z X5 za mnou nějakej slovák a hned se čílí, že parkoviště je támhle... Já na to, že jdu tankovat a jenom hledám peněženku... Nějak to neunesl a začal se mě ptát, jestli mu uhnu než mi ukopne hlavu, tak jsem mu řekl, že to může zkusit... no a zkusil... Moc nepochodil, asi vykopne moc nízko... Jestli ono to nebude tím, že jsem byl o hlavu větší než on...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Víš, Netopko, já na jeho místě,.....bych se zeptal na totéž. A on asi taky věděl, proč se ptá, když mu na tom místě každou chvilku prostě někdo zaparkuje...

No ale mohl jí dát "šanci" se projevit a ne na ni vyjet, když ještě nestála ani vzpřímeně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsem takovym netrpelivcum bych doporucil nekolikadenni pobyt ve Francii, tam obsluha benzinky v poledne na ctvrt hodky odstavi vsechny stojany a zacne prepocitavat penize protoze se jim zrovna meni sichta, mezitim se benzinka zaplni asi 50ti auty a vsichni cekaji az se stojany zase zapnou a budou moct natankovat :D

Dalsi dobrej zazitek jsem tam mel na jine benzine, kdy jsem prijel a hodlal zacit tankovat LPG ( ve francii nemusite volat obsluhu jako v CR, ale tankujete sami ) Lec stojan byl vypnutej a z rozhlasu se ozvalo cosi francouzsky :D Vydal jsem se tedy zeptat obsluhy jestli muzu tankovat nebo LPG doslo nebo co se jako deje, jeste nez jsem stacil vubec pozdravit, obsluhujici asi 2m cernoch na me zacal rvat cosi francouzsky, nacez kdyz jsem se vzmohl na vetu ze francouzsky moc nerozumim, jeste vic nasrane mi sdelil, ze mu musim dat 50Euro zalohu a pak ze mi zapne stojan - vyjadril to slovy give me 50Euro - no money no fuel, v tom rozcarovani jsem mu tech 50 euro dal a sel natankovat, mezitim se tam s nim stacil pohadat dalsi asi 70ti lety francouz, ktery prijel tankovat benzin ale zaloha dopredu se mu nelibila. Cely pribeh finisoval tim, ze ackoliv jsem natankoval LPG za 18 euro, cernoch se mi snazil vnutit ucet na benzin za euro asi 37. To uz jsem se jen tak odbyt nenechal a nakonec jsem dostal ucet spravny a i penize nazpet :D

[upravil dne 12/7/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

vsem takovym netrpelivcum bych doporucil nekolikadenni pobyt ve Francii, tam obsluha benzinky v poledne na ctvrt hodky odstavi vsechny stojany a zacne prepocitavat penize protoze se jim zrovna meni sichta, mezitim se benzinka zaplni asi 50ti auty a vsichni cekaji az se stojany zase zapnou a budou moct natankovat :D

Na to nemusíš jezdit do Francie, to dělaj některé pumpy i tady. Akorát já bych tam nečekal, a jel prostě dál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Ferry

vsem takovym netrpelivcum bych doporucil nekolikadenni pobyt ve Francii, tam obsluha benzinky v poledne na ctvrt hodky odstavi vsechny stojany a zacne prepocitavat penize protoze se jim zrovna meni sichta, mezitim se benzinka zaplni asi 50ti auty a vsichni cekaji az se stojany zase zapnou a budou moct natankovat :D

Na to nemusíš jezdit do Francie, to dělaj některé pumpy i tady. Akorát já bych tam nečekal, a jel prostě dál...

ono uz nebylo cesty zpet, v momente se tam udelala takova zacpa ze neslo objet stojany ani dopredu a ani vycouvat zpatky z benzinky, proste jsme si pekne vsichni pul hodky pockali a bylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se mě stalo na čerpačce Carrefour (normálně tam nejezdím ale prostě došel benál), byl pátek, strašný fronty, lidi nervozní (debilní způsob života se v pátek někam hnát za každou cenu). Čekal sem ve frontě a až jedno auto odjelo tam sem tam vjel. Vzhledem k tomu, že to tam znám a vím, že je další fronta na placení a já nemůžu tankovat dokud si to ten přede mnou nezaplatí (mimichodem kravaťák v Yarisu, kterýmu nechtěla karta dát), tak sem vylezl, otevřel a opřel se o auto a díval se po okolí se skříženýma rukama. To sem asi přehnal protože dědek, kterej stál ve stvým zánovním Renault Logan 0,0 DCi za mnou vyletěl z autě, s kloubokem poctivě nasazeným a začal mě zjebávat. Já sem v klidu stál a vyslechl si jeho rádoby problémy. Až sklapl, tak sem spustil já, a asi sem to trochu přehnal protože dědek utekl zpátky do auta a s bábinou se tam zamkli :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...