Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba o vysvětlení (Z deníku agres. řidičky díl Xtý)


Netopýrka

Recommended Posts

....tak dneska přijedu na pumpu ke stojanu s plynem a vidím, jak za mnou přijíždí Espace a zastavuje za mým Ňufem....

*** pumpa je to velká včetně odstavného parkoviště pro kamiony (pozn. autora).

vystupuju z auta a z Espacu vystoupí namachrovanej mladší chlapík a zeptá se mě, jestli "jdete jako tankovat plyn?"...

Tak jsem se chtěla zeptat tady na clubu, kde je většina chlapů, jestli mi někdo může osvětlit důvod kladení takovéto otázky, když jsem zaparkovala jasně na místě vyhrazeném na tankování plynu u jasně označeného stojanu na plyn?

Je fakt, že jsem měla fialové šaty, vysoké podpatky, namalovaná a načesaná (jela jsem z oslavy narozenin mé neteře) - ale co se ještě u stojanu na plyn dělá?:myslim

Udělal by ten chlap to samý, kdyby tam zastavil nějaký chlapík s Feldou???:mad:

...no přiznám se, že mě lehce vytočil, že jsem odpověděla Jo, a támhle k pumpě nejezdím pro mlíko, ale pro natural a v myčce se nesprchuju, ale myju auto...

..prostě...co dodat....očekávám nějaké konstruktivní návrhy, co všechno se dá dělat na pumpě a tak nějak to chlapíci od nás ženských asi podvědomě očekávají.

Předem děkuji.

[upravil dne 11/7/07 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Fusion: :D

a/ jen to ne, proboha

b/ hm hm

2Marlin:

jooo, kouřit na pumpě je taky chytrý...:myslim

2Béďa:

no, jsem ráda, že se o nějaké kontaktování se mnou moc nikdo nepokouší, tohle mít častějc, asi ztratím o chlapech poslední iluze :D

Hurvajzi, zaparkovala? Jak říkám, je u toho parkoviště jak ruzyňská runway.... je mi úplně jasný, že si myslel něco jako "Ta si jde určitě nalakovat ulomenej nehet a zaclání tady u stojanu, než by popojela na parking, jak je b***".... tyhle borce já zbožňuju.:roker

2tomyka: pročpak? co konkrétně tě tak zaujalo?:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me to byl pokus o navazani kontakru, videl prislusnici nezneho pohlavi na podpadcich, pravdepodobne vlastnici osobni automobil (usuzoval asi z toho ze jedes nacerpat pohonne hmoty) tak si rikal ze by to byla dobra partie. Ty jsi nastesti zachovala chladnou hlavu a odpalkovala jsi ho, pravdepodobne proto ze prijel renaultem a ne pazoutkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Netopka: ani se nedivim, ze neodolal a oslovil Te :mad::D:super:super:super

No spíš mu zaskočilo, když Netopýrku viděl, tak něco musel říct...

Já ji potkat a neznat ji, tak ani nemluvím... :aut

Třeba chtěl taky natankovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď musím naší půlku populace pohanět, ale něco podobného se stalo manželce. Před lety přijela k pumpě a nedařilo se jí otevřít víčko nádrže (zamykací), znáte to odemknout, omotat prsty okolo víčka v tom kaslíku a povolit. No tak požádala tam přítomného muže, který tankoval vedle, jestli by jí pomohl to víčko povolit. Uzemnila jí okamžitě položená otázka: "..a máte vůbec peníze?...". V tu chvíli se zmohla jen na tupé zírání. Taky se to pokoušela delší dobu pochopit, než to vzdala. A stejně jako Aka se mně ptala, jestli by se ten maník zeptal na takovou debilitu i chlapa.

BTW. nakonec musela požádat obsluhu a bez problémů, ten trotl nasedl a odjel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...