Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdy


vendelinek

Recommended Posts

Tak se s vámi musim podělit co se mi přihodilo.Nechtěl sem se sám hrabat v brzdách,tak sem se rozhod ,že ho svěřim odborníkum. Chtěl sem vyměnit kapalinu a prohlídnout v jakym stavu sou brzdy ,jak ve předu,tak v zadu.Jeden den sem auto dal do servisu a druhej den sem si pro něj šel. Kapalinu mi vyměnili,brzdy na předku i na zadku byli dobrý-nebyla potřeba výměna. Ale ta cena ,co po mě chtěli mě posadila na pr....el. 700kč. Tak příště jestli nějaký bude ,tak si to udělám sám. Samotná kapalina je asi za 100-práce zbytek 600.Za tu cenu sem moh mít nový poklice/například/Přitom práce natom je zhruba půl hodiny:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo kapalina je tak levná, ale mysli na to, že aby ji vyměnili všechnu, tak museli povolit všechny ovzdušňovací šroubky a to není žádná sranda. Když je to delší dobu nepovolované a to auto starší, tak můžeš být rád, že ti to vůbec vyměnili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

To jo kapalina je tak levná, ale mysli na to, že aby ji vyměnili všechnu, tak museli povolit všechny ovzdušňovací šroubky a to není žádná sranda. Když je to delší dobu nepovolované a to auto starší, tak můžeš být rád, že ti to vůbec vyměnili...

že to vůbec vyměnili.....spíš že to nesk*rvili.většinou když to nejde povolit tak odvzdušňovák utrhnou a pak to odvrtávaj.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...