Jump to content
Sign in to follow this  
Go-Zila-Go

Marylin Monroe si farbila prirodzenie

Recommended Posts

LOS ANGELES - Keď sa Clark Gable a Marilyn Monroe objavili spoločne vo filme Mustangy, razom celá spoločnosť hovorila len o jej milostnom romániku. Obaja to samozrejme celý život popierali.

Teraz autor Gablovej biografie objasňuje, prečo sa dve slávne osobnosti nemohli spolu vyspať. On bol totiž posadnutý čistotou, zatiaľ čo ona si odafarbovala ochlpenie na prirodzení.

"Nebol ani v najmenšom milostne zaujatý Marilyn. Mal silný fetiš pre čistotu, kým ona by už nemohla byť zhýčkanejšia, keď išlo o osobnú hygienu. Ako Jean Harlowová si odfarbovala intímne ochlpenie a nikdy nenosila nohavičky. Trpela niečim, čo by sme dnes popísali ako druh syndrómu podráždených čriev," tvrdí podľa amerického denníka New York Post autor David Bret vo svojej biografii o Clarkovi Gablovi.

Marilyn sa podľa neho kúpala len výnimočne, spala nahá a jedla v posteli. pre kolegu Gabla, ktorý bol až posadnutý čistotnosťou bolo nemysliteľné, že by s podobnou ženou niečo mal. Bretovo životopisné dielo Clark Gable: Tormented Star vyjde v USA v septembri tohto roku.

Zdroj: Famous

Marilyn-Monroe.jpg

[upravil dne 11/7/07 Go-Zila-Go]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×