Jump to content
Sign in to follow this  
camel

Peugeot 306 D - co říkáte?

Recommended Posts

Hoj, mam moznost koupit bouracku 306 Diesel, rok vyroby brezen 2003, najeto 46 000km se servisni knizkou. Je bourana zepredu, motor by mel byt v poradku, bude treba nove oba blatniky, kapotu a predni sklo,jedno svetlo,naraznik a auto bude muset na stolici. Cena bouracky je 95 000,-Kc a v servise mi rikaji ze by to melo i s opravou vyjit urcite do 150 000,-. Co myslite je to mozny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem nevěděl, že 306 se ještě v roce 03 dělala nebo dělá. Hoď sem fotky a? se to vidí nabořený, cena je to pěkná za skoro nový auto, ale dát téměř 60k za opravu to už to bude zbořený víc. Kola jsou rovně? Nešlo to do sloupku? Otevři annonci za kolik se tenhle rokčník prodává spravenej, pak poznáš jestli je to za 150k výhodný.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venca   
Guest Venca

Pokud sem nedáš fotky, tak se o tom těžko můžeme bavit. Většinou, když někdo řekne , pokud auto i prodává, oprava do x Kč, konečná cena bude někde kolem x+20 tis. Pokud je to dovoz připočti 5 za přihlášení. Jestli ti to řekli ve značkovým servisu po předběžný kalkulaci, klidně to vyděl dvěma a zhruba vyjde částka , za kterou si to dokážeš opravit sám. Myslím tím samozřejmě sehnat díly starší, klempíře a lakýru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×