Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FOFRANKETA - Chcete nas?


FOFRANKETA - Chcete nas?  

  1. 1. FOFRANKETA - Chcete nas?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Mila_S

Jééééééééééééje, já jsem se uklepl, ta třetí varianta je ode mě, ale jinak mám mjůzik rád, sám jsem hrál 15 let v kapele (kotlíci).:D:D:D:D:D:D:D:D

Ja se uz bal o svuj zivot....:D :D :D

V pohode. Pokud bude 1/3 hlasujicich proti,tak to odvolam. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vaše kapeala na Ochoze byla fajn (kor zpěvanda;)) ale myslim, že na Šebe není moc dobrý zázemí, jako bylo na Ochozi, proto nebudu hlasovat, ale bude-li to odsouhlaseno, rád si vás při PÍWU poslechnu a třeba si i ZABÉKÁM, ale Dodo, doufám, že nemáš v plánu zpívat Evanesence ty - to bys musel nahodit megafistule, a to když udělá chlap s tvým hlasem, tak to je, jakoby ho za koule tahali ... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to definitivni. Hlasovani probehlo myslim regulerne,predem se omlouvam tomu jednomu,co hlasoval zasadne proti. Snad nas strilet nebude a sam to prezije. Kluci me ucast potvrdili taktez,takze v plne sestave nas muzete ocekavat v patek v 19,30 hod.Snad se Vam to bude dobre poslouchat a treba si i neco beknete s nama... A opravdu nemusite Vy pokecuchtivy mit strach,ze vas znicime nejakyma decibelama.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...