Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kola Alutec? jaké ET?


aqwaster

Recommended Posts

Původně zaslal: upper9

ja mam taky alutec koukni na obrazky a mam 15 s pneu 195/50/15 a ET 25 a je to akorat neskrta ani pri peti lidech v aute a plne nalozenym kufru a ve predu ty gumy prekukuji jen malilinko takze na pohled supr a policajti nemuzou rict ani slova, mej se

jo pokud chces muzu ti poslat fotky vetsi abys videl jak to vypada.jinak ti muzu taky poslat fotky jak to vypada s ET 18 ty ma tatka na 206 a kouka to vepredu docela dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mam na 206tce 15" s ET 15 a pokud naložím plně zadek a vezu vzadu lidi, tak to trochu drhne o vrchní lem zadního blatníku (ale 206tkou jezdím sám - jen do práce a zpět, tak to zatim neřeším).

Když sem kupoval kola, tak jsem to zjišťoval a ET15 je minimální schválený rozměr. Trochu sem s koupí těch ET15 váhal, ale nakonec nelituju a prodejce mi k tomu vydal i technický list, takže oficiálně je to taky OK.

Má cenu kupovat 14"? Já osobně bych šel do 15" ET25 (nebo ET 18 - pokud není varianta kolem dvacítky) a gumy 185 ky.

[upravil dne 11.7.07 tanagy]

post-0-1410959595887_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Chtěl jsem se zeptat zda někdo nemá papiry ke kolům Alutec Nitro 6,5x15\" ET25.

Mě je přivezli z německa a mám jen TÜV a tak by se pro zápis do TP hodil kvalitní barevný scan potvrzeného (dovozce a prodejce) Typového listu. Díky, dost by to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nazdárek lidičky, sluničko svítí travička se zelená a já konečně taky budu objednávat kolečka. Byli by to DEZENT V dark 16x7\" s pneu Barum Bravuris 2 -195/45.

Taktéž spekuluji nad ET jestli jít na jistotu ET25, nebo risknout ET15 ???

:myslim

Kola vypadají takto. Sice mám jenom foto na Puňťovi, ale barevně se nejví přibližuje mojému Pažoutkovi :D

post-0-14109605864532_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Určitě nějaké to foto přihodím, ale zatím na ně čekám :(

Co se týče rozdílu ve stávajících kolech, tak o 20mm širší pneu, o -4 mm menší obvod, což je zanedbatelné, a co se týče disků, tak ven polezou o 41mm a do vnitř 23mm.

Nejzásadnější změna bude v tvrdostí a konfortu jízdy, ale s tím počítám.:aut

Nakonec jsem je objednal s ET25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...