Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojeni - senzor deste


bednarir

Recommended Posts

Zdravim, mam problem s destovym senzorem na P306. Nefunguje mi automaticky rezim steracu a nefunguje mi nejrychlejsi chod steracu a potreboval bych zjistit, jestli je to jenom problem toho senzoru, nebo je v elektroinstalaci chyba jeste jinde. Moc by mi pomohlo, kdybych zjistil zapojeni jednotlivych pinu. Mam doma jeste senzor z P206, ale ten ma jenom 3 piny oproti 6 pinum na originalnim. Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zkoušel sis to taky sám naprogramovat? Mě to růčo taky nešlo,anebo jen někdy.Třeba máš závadu jinde,ale zkus to, jako já. Dej si pomalej chod ,aby jednou setřel a hned ho vypni. Jen tak si napočítej pár vteřin ,aby byla frekvence delšínež je pomalej chod / např: 10-15 vteřin/ a zase ho zapni. No a to je můj fígl na moje stěrače. Takle se mi zapíná senzor -- od tedˇuž si stěračů nevšímám, všechno si to dlá samo. Až když končim jízdu ,tak je akorát vypnu. Zkus to ,třeba to pomuže, když ne ,tak nevim co s tim. Sory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...