Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krokový motorek 406, 1,8


jirkavecko

Recommended Posts

Tak mi minulý týden zas odešel po třech letech krokáč do věčných lovišť:(. V Auto Kelly a podobných \"mototechnách\" za něj ti vydřiduši chtějí přes 5000,- Kč. Berou pouze od německých výrobců - HELLA a SIEMENS. Klučkovi se mi nepodařilo dovolat, abych s ním konzultoval konkrétní typ krokáče, neboť má docela nejasné značení ve svém e-shopu. Já mám B13/00 a on tam má dva B13 za rozdílné ceny - výrobce obou je údajně Magneti Mareli:myslim. Takže jsem objednal opět na http://www.pop-art.cz/ , kde mají přímo ten můj Magneti Mareli za 1.344,- Kč nebo alternativu MEAT DORIA za 840,- Kč. Jelikož o tom druhém nic moc nevím a ten první mám na autě, zvolil jsem ten. Při objednávce do 16.00 h expedují zboží ještě týž den (poštovně 120,- Kč), takže druhý den ráno jem ho již měl a během dopoledne jsem ho i namontoval. Funguje skvěle, doufám že aspoň dva roky vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

CHALANI !!!

STUPAJU A KLESAJU MI OTACKY PRI VOLNOBEHU.....Ked je auto rozohriate thak na 80-90 stupnov thak otacky stupaju kedy sa im zachce a v klude auto ostane az na 1100 otacok cize si myslim ze dost vysoko.....Pocul som ze to moze byt nejaky regulator otacok pod skrtiacou klapkou alebo spominany KROKOVY motorcek....vraj to je elektricka suciastka ktoru treba len vymenit chcem sa spytat co si o tom myslite ? :myslim:myslim.....:roll:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim si, ze je potreba bud vycistit nebo vymenit, vicemene vse je tu uz napsano

Vycistit by som to aj rad vycistil......mozem to nastriekat aj s tym sprejom na cistenie skrtiacej klapky ???

Alebo vymenit ten motorcek a po probleme.

Taktiez sa bojim ci mi neodisiel termostat nakolko sa mi nahreje len na 80 stupnou a tym ze mi stupaju otacky thak teplota mi ide rapidne hore az by som povedal na 100 stupnou a potom sa bud drzi alebo klesa pomaly :/:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...