Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krokový motorek 406, 1,8


jirkavecko

Recommended Posts

To Dave_k - jak pojedu kolem, určitě se zeptám, pro něj to může být pár nových zákazníků, tak by i něco slevit mohl. Je fakt, že ten rozdíl je celkem nezanedbatelný.

Foto dám jak se k tomu dostanu, ale jinak jsem zklamán. Vyměnil jsem krokáč i čidlo teploty motoru a studené starty pořád na houby. Měl jsem sundanou baterku, tak s tím ještě něco nahrkám, jestli si to nesedne ale moc to nevypadá.

Takže jestli někdo chcete krokáč (B13/00) nebo zelené čidlo, je k dispozici (klidně i půjčím na zkoušku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Z autoklučka kupoval i Pe.Tr, našli jsme pro 306 1.8 16V se stejným označením jako na service boxu a šlape mu to jak má

Byl to tenhle

306 03/96-

Cena: 1669,- Kč s DPH

1403,- Kč bez DPH

ks Zákazník není přihlášen!

Výrobce: Magneti Marelli

Popis: 1.8i 16V, Peugeot 1920V7

Jinej krokáč než tímto označením Peugeot 1920V7 jsme na Serviceboxu pro 1,8 16V nenašli

[upravil dne 4/2/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Chlapi a kupoval už někdo tady?

http://katalog.haspa.cz/

Ty ceny jsou uplně jinde než třeba v Kelly ... můj \"krok\" v kelly 1600 a tady něco kolem 600,-:myslim

http://katalog.haspa.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=5242_5364_5782_21868&products_id=398566

... jestli je to seriózní firma :)

[upravil dne 7/8/10 Slayer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nej je podívat se co na něm je napsáno za další čísla.Vím že origo ten tvuj stojí v Peugeotu 2760Kč, Kdysy řešil Ladman něco s motorem kupoval nový krokáč okolo 1600 a co si pamatuji měl ten co mám i já B13/00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi někdo říct,jak se projevuje špatný krokáč a zda-li se na diagnostice objeví když je špatný?ráno mám opět problémy se startem nastartuju otáčky vyletí na 1000 pak jdou k 800 pak zas vyletí na 1200 a pomalu padají jak se ohřívá motor k 700-800 a když přidám plyn tak vyletí k 2000 a padají dolu k 800 a pak k 500 a pak motor chce jako by přidat,ale už to chcípne.nebo nastartuju otáčky vyletí k 800 a pak hned spadnou a auto zdechne...když to chodilo,takvždycky jsem nastartoval otáčky vyletěly na1200 a pak pomalu padaly k 8000.fakt nevím co s tím?dělá to jen ráno,přes den už startuje krásně napoprvý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne robi nieco podobne. Z volnobeznych otacok po pridani plynu vyletia otacky na 2000 a potom na 1500 a na 750, ale nechcipne. Ako bol sa aj na diagnostike v peugeote a nic nezisitili. Podla mna len precitali pamat zavad. Krokovy motorcek by sa mal dat preskusat na diagnostike kolko krokov spravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím ale pokud auto je benzin plyn tak těžko poradit,to poradí Ferry ten je na to odborník a má i dia na plyn,jednak pokud se vymění krokáč tak to chce resetovat řj motoru.Já měl jednak sedana 2 roky a nyní 4 roky breaka a problé s volnoběhem jsem měl jen jednou a to stačilo vyměnit jen čidlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

nevím ale pokud auto je benzin plyn tak těžko poradit,to poradí Ferry ten je na to odborník a má i dia na plyn,jednak pokud se vymění krokáč tak to chce resetovat řj motoru.Já měl jednak sedana 2 roky a nyní 4 roky breaka a problé s volnoběhem jsem měl jen jednou a to stačilo vyměnit jen čidlo

a jaký čidlo jsi měnil?a co jsi měl za problémy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

auto chcípalo po startu tak jsem jen vyměnil zelený čidlo .Bylo špatný protože hlasilo řj motoru že je motor teplý a on byl studený.už se to tu probíralo x krát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

s tou osickou (pistkem) krokace zasadne nehybat, ani nezasunovat tlakem nebo tahem ani sroubovanim, ve vsech pripadech hrozi poskozeni.

Funkce krokace se da overit pres diagnostiku Peugeot Planet (je tam v nabidce funkce overovani akcnich clenu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...