Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

predni svetla


Meldik

Recommended Posts

Já si myslím že určitě by neměl být problém protože ty modrý světla (já už jich taky vyzkoušel několik) nikdy nesvítí do modra. Pokud budou dobrý tak budou svítit běkně bíle.

Já osobně sem je ale přestal používat a dávám přednost Osram Cool Blue, Silver apod.

Používal sem i 100W ale díky cloně kterou 605 mají ve světlech mě nikdy nikdo neproblikl a policajti nikdy nic neřekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: meldal

jj to oni sviti bile.....a co modry ledky do parkovacek???

A proc modry ledky do parkovacek??? :bojim

To uz je jak ta felicie co ma cirou optiku v zadu a ma tam vsechno modry. Je to pekne blby, kdyz brzdi a sviti to na tebe modre. Vecer si na parkoviste pred obchodakem na auto narvi treba svetylka z vanocniho stromku, ale na silnici to podle me nepatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, používal jsem dříve více wattové žárovky, ale díky vyššímu výkonu mají i vyšší teplotu a brzo se mi začala ničit parabola, loupe se, černá a podobně. Paxem začal používat žárovky +30% +50% a podobně. OMV prodává na svých pumpách tuším osram +50% jsou extra bílé a svítí fakt dobře.

Teď má novinku philips http://www.autodoplnky.cz/aktuality-shop/zarovky-philps-extreme-power-a368480 tady je mají, ale je to docela darda. Podle toho co jsem kde četl, jsou prý absolutně výborné a hlavně homologované. Jinak pokud ti nevadí větší investice, dají se pořídít přestavbové sady xenonů, které nahrazují určitý typ žárovek, já mám na H7, dal jsem za ně trojku. Na homologaci zapomeň, ale mají stejné ohnisko jako klasické žárovky, takže neoslňuješ a svití to super. Pokud máš H4, tak nedoporučuju, tam se používají bixenony, které fungují na principu stínítka, je to prý dost poruchové a navíc jsou dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsme u tech zarovek,tak jsem pouzival Phillips a byly plneny xenonovym plynem /svitivost jako 4300K/,fakt dobry zarovky,no ale staly 1400k.Ted pouzivam tyto http://tuning.autodoplnky.cz/zarovky-philips/philips-zarovka-h7-12v-55w-model-power2nigt-s1460174 a opet velka spokojenost!

aale jak rekl xdanilels xenony jsou xenony!ale kdyz mas ty H4....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...