Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hajzl 1. a hajzl 2.


voštík

Recommended Posts

Stalo sa mi tohleto. Sedel sem za stolem, kdyz jsem si vzpomnel, ze mam zavolat pritelkyni. Nasel jsem jeji cislo a vytocil ho. Ozval se mi prijemny muzsky hlas:

\"Prosim?\"

Zdvorile jsem odpovedel: \"Tady je Petr Stanek, rad by jsem mluvil se slecnou Lenkou Chodounskou.\"

Vyslechl jsem si nadavku a sluchatko trisklo. Neveril by jsem, ze nekdo muze byt tak hruby. Vyhledal jsem v seznamu spravne Lencino cislo a zavolal ji. Nespravne mi nadiktovala posledni dve cislice. Po rozhovoru s Lenkou mi pohled sklouzl na papirek s nespravnym cislem, ktery jsem nechal polozeny na stole. Rozhodl jsem se, ze ho znovu zavolam. Kdyz se ten clovek znovu ozval, zakricel jsem: \"Ty hajzle!\" a polozil.

Vedle jeho cisla jsem si dopsal slovo \"hajzl\" a odlozil ho do zasuvky. Kazdy mesic, kdyz mi prisly ucty, anebo kdyz jsem mel opravdu zly den, vzdy sem mu zavolal. Ozval se, a ja jsem zakricel: \"Hajzle!\" Vzdy me to vyborne pobavilo. Pozdeji vsak telefonni spolecnost zavedla sluzbu vypisu cisla volajiciho. To znamenalo neprijemnost, protoze jsem musel prestat se svymi telefonaty buzikovi.

Jednou jsem dostal vynikajici napad. Vytocil jsem jeho cislo. Ozval se: \"Prosim?\"

Odpovedel jsem: \"Dobry den. Tady telefonni spolecnost, oddeleni pro styk s verejnosti. Volame vam, jestli uz jste vyzkouseli nasi novou sluzbu vypisy cisla volajiciho.\"

\"Ne!\" a trisknul se sluchatkem.

Ihned jsem mu zavolal nazpet: \"To proto, ze jsi hajzl!\"

Proc Vam vlastne povidam tento pribeh? Chci Vam jen rict, ze kdyz Vas nekdy neco opravdu nastve, muzete s tim neco udelat. Jenom vytocte 02-6440552.

A pokracuji:

Starsi zena pred obchodnim domem se snazila vymanevrovat se svym autem z uzkeho parkovaciho mista. Uz jsem myslel, ze se ji to nikdy nepodari. Nakonec se rozhybala a zacala velmi pomalu couvat z parkoviste. Trosku jsem se odsunul, aby jsem ji uvolnil misto. Vyborne, pomyslel jsem si, konecne uz je pryc. Z niceho nic se objevil bavorak a namiril si to primo na uvolnene misto. Vzal to po nespravne strane, cimz starsi pani uplne zablokoval. Zacal jsem troubit a kricel jsem: \"Tam se nemuzes postavit, blbe. Ja jsem tady byl prvni!\"

Chlapik zaparkoval, uplne me ignoroval a vydal se smerem k supermarketu, jakoby me neslysel. Pomyslel jsem si, tenhle clovek je uplny hajzl, po celym svete urcite zije kupa velkych hajzlu. Uvidel jsem na zadnim okne, ze ma nalepeny papir \"Na prodej\". Zapsal jsem si telefonni cislo. Potom jsem se zacal rozhlizet po jinem volnem miste k zaparkovani. Za nekolik dni sedim doma za stolem. Prave jsem zavolal na 02-6440552 a zakricel: \"Ty hajzle!\". (Je to velmi jednoduchy, protoze uz jsem si ulozil jeho cislo do pamati telefonu.) Uvidel jsem na stole papir s cislem chlapika s bavorakem a rozhodl jsem se, ze tohodle cloveka taky obstastnim svym telefonatem. Po nekolika zazvonenich zdvihl a povida: \"Prosim?\"

Ptam se ho: \"Vy jste ten clovek, co prodava bavorak?\"

\"Ano, jsem to ja.\" \"Reknete mi, kde by jsem si mohl auto prohlednout?\"

\"Bydlim na Novodvorske 1089. Je to zluty dum a auto stoji vpravo pred domem.\"

\"Jak se jmenujete?\"

\"Jmenuji se Jiri Jencik.\"

\"Kdy vas muzu zastihnout doma, Jiri?\"

\"Byvam doma vecer.\"

\"Poslouchejte, Jiri, muzu vam neco rict?\"

\"Ano.\"

\"Jiri, vy jste ale poradnej hajzl!\"

A bouchnul jsem sluchatkem.

Hned jsem si ulozil i jeho telefonni cislo do pameti pristoje. Chvili se zdalo, ze veci se obraceji k lepsimu. Ted, kdyz jsem mel nejaky problem, uz jsem mel k dispozici hajzly dva. Po nekolika mesicich telefonovani hajzlum to uz vsak nebyla takova zabava jako kdysi. Poradne jsem se nad problemem zamyslel a dostal jsem uzasny napad:

Nejprve jsem zavolal hajzlovi c.1.

Muz sa ozval svym prijemnym hlasem: \"Prosim\".

\"Ty jsi ale hajzl!\", zakricel jsem, ale nepolozil.

Hajzl povidal: \"Jste tam porad?\"

\"Jasne,\" povidam.

\"Uz mi nevolejte.\"

\"Ne,\" odpovidam.

Pta se me: Jak se jmenujes, kamo?\"

\"Jiri Jencik,\" rikam.

\"Kde bydlis?\"

\"Novodvorska 1089. Je to zluty dum a muj bavorak je zaparkovany pred domem.\"

\"Prijdu si pro tebe, Jirko. Uz se zacni modlit!.\"

\"To vis ze jo, uz se Te bojim, Ty hajzle!\" a polozil jsem.

Potom jsem zavolal hajzlovi c.2.

\"Prosim,\" ozval se.

\"Nazdar, hajzle!\"

Zabrucel: \"Kdyby jsem tak nekdy zjistil, kdo vlastne jsi...\"

\"Tak co?\"

\"Rozkopal by jsem ti prdel.\"

\"Dobre, dam ti sanci. Jdu ted hned k Tobe, ty hajzle!\" A polozil jsem.

Znovu jsem zvedl telefon a zavolal policii. Rekl jsem jim, ze mam pritele - gaye, ktery se pohadal se svym milencem a rekl, ze ho zabije, jen co se objevi doma. Teda na Novodvorsky 1089.

Dalsi kratky telefonat na Novu o bitce gayu, ktera se pripravuje na Novodvorske ulici. Potom jsem nasedl do auta a zamiril si to smerem k Novodvorske ulici podivat se na cele predstaveni.

Jedinecne!

Videt dva hajzly jak si nakopavaji zadky pred 6 auty z reporterskeho stabu a policejni helikopterou nad nimi, to byl jeden z nejvetsich zazitku meho zivota!

ps. Uz jste volali ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...