Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Akce při natankování


Guest MMMMM

Recommended Posts

to vix: tank-ono ma jednotnou cenu 26,90kc :myslim kde jsi bral? taky tam beru a driv i s TIR a nebyly problemy.

šef si stezoval,ze pasat nema odpich.tak manik z cisterny vytah kanystr aditiva (nevim co to stalo) a dal do tanku pred stocenim a rikal ,ze mame Aral super diesel, jim to tam daval taky :aut. bylo to trochu znat,ale ta nafta byla kvalitni i tak-jen byla obyc :D. tak davam aditiva at beru,kde beru-to me nezabije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já těď tankuju plnou jen jednou (zaplaťpánbůh) za 14 dní, takže chvíli nafta stojí 25,90, chvíli 26,40 .. chvíli zase 26,90 .. hele, mě je to jedno.

S ONEm jsem naskákal dobrých 70 tkm, půlku z toho od nich na BIO a nestěžoval jsem si... on ten můj ddědeček taky leccos schroupne ( a při těch cenách jsem přesvědčenej, že je to benzínka pod nejpřísnější kontrolou - holt jsme v Čechách)

Dříve jsem brával v Plzni, teď v Jindřichově Hradci (tam na té velké, vývalé, Benzině)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Já jezdil k Jet ale prý tam mají nekvalitní naftu a benzín

Když jsi "jezdil" k JETce, kolik jsi toho "nekvalitního" paliva projel? A kolikrát se Ti stalo, že jsi tam opravdu "nekvalitní" palivo natankoval??

Pokud člověk tankuje u normálních pump, tak s nekvalitním palivem moc do kontaktu nepřijde (nehovořím o pumpách na dvoře fabriky mezi poli).

Co se týče různých "akcí", Ty nechávám totálně bez povšimnutí - při mém tankování cca 5x týdně u různých pump bych totiž musel mít hlavu jak pátrací balón, kdybyc si měl pamatovat, co všechno můžu jednou mít, až si vzpomenu, kde mám tu kartu s nálepkama, co jsem tu před několika týdny dostal (popravdě spíš mě Ty akce otravujou a zdržujou, když mě každej pumpařskej votroubek přesvědčuje, že zrovna jejich kartu musím mít)

P. S.

Sorry, teď jsem si vzpomněl, že jsem kdysi reagoval na akci OMV, kdy jsem za 5 natankování (tzn. cca každý týden) odjížděl s CDčkem (byla to docela dobrá řada - Beatles, Beach Boys, Johny Cash . . . . ). Na týhle akci mě olovilo to, že to bylo přehledné a hlavně se mi ta muzika líbila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba u nás na Šedivské benzínce maj předvolbu na peníze.když se použije tak natankujete míň litrů než když si to natočíte růčo.a když občas beru do kanistru,tak je taky vidět kde jak okrádaj....jednou se těch 20 litrů skoro nevejde a jednou tam je 3/4 kanistru.je to hrůza:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

...

Co se týče různých "akcí", Ty nechávám totálně bez povšimnutí - při mém tankování cca 5x týdně u různých pump bych totiž musel mít hlavu jak pátrací balón, kdybyc si měl pamatovat, co všechno můžu jednou mít, až si vzpomenu, kde mám tu kartu s nálepkama, co jsem tu před několika týdny dostal (popravdě spíš mě Ty akce otravujou a zdržujou, když mě každej pumpařskej votroubek přesvědčuje, že zrovna jejich kartu musím mít)

...

No ale Medvěde, kdyby jsi aspoň sbíral ty nálepky (třebo do nějakého pytle či krabice :-) ), tak bys pak mohl na Džbáně dělat nadílku...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hudy: s tebou musim jen souhlasit, mam znameho na Shellce a jezdim jedine tam pro V Power (Racing bohuzel nemaji) a taky rikal, ze na nadrzi jeho kolega z pumpy s dvoulitrem benzinem usetril 90 km...ja to docela honim, takze spotrebu nesleduju, ale zase tak casto nemusim tankovat, takze bych rekl, ze to malinko spori i me... V Power je nejlepsi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tankoval včera na shellce v MB a taky jsem se těšil na autí,chtěl jsem ho hlavně pro 4měs synka a neměli už žadny ferrari. Tankuju jedine na shell a zatim bez problemu. Občas mam možnost mít zdarma naftu od tátu,ale zatím jsem neměl odvahu ji do HDIčka nalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...