Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Obecné otázky ale hlavně o P407


Guest MMMMM

Recommended Posts

Mám nově tento vůz a chtěl bych se zeptat na pár věcí, některé budou obecné, proto jsem to dal do pokecu. Možná to budete vědět i vy kteří máte 307.

1.jak je to se zrcátkama, když couváš. Mají se naklonit abych viděl obrubník, ale mě se sami nenakloní, když dám zpátečku. Možná jsem to špatně pochopil ale i když mám manuál není mi jasně jak to nastavit. Do jaké polohy se pohybují sami, do původní kterou potřebuji na řízení nebo do polohy abych viděl obrubník?

2.U své 406 jsem si klimatizaci zapínal sám a když jsem nechtěl klimatizaci, tak to foukalo pouze vzduch nebo teplý vzduch. Zde je to jinak, jakmile chci aby mi foukal vzduch tak se vždy zapne klimatizace? Co když chci aby mi to foukalo studený vzduch ale bez klimatizace. Co v zimě, chci ohřátý vzduch ale bez klimatizace. Lze to nějak nebo se tu o vše stará klimatizace.

3.Máš tam někde ukazatel teploty vzduchu v kabině, já mám na displeji pouze teplotu venkovní.

4.Co je to doprovodné svícení. Když vypnu auto tak to svítí nějaký čas, který si mohu nastavit. Lze někde nastavit aby za každé situace,ať je světlo nebo tma se světla rozsvítily když nastartuji? Senzor který tam je rozsvítí světla pouze za šera.

5.Jakou nádobku na pití používáte při jízdě v autě? Mám před opěrkou možnost vložit plechovku. Ale ta je na jedno použití. Sháním něco podobného na více použití aby to nebylo vysoké, stejně jako plechovka.

6.Potřeboval bych zevnitř sklíčka jak jsou budíky utřít nějaký sajrajt. Palubku s budíky vyndám v pohodě ale sklíčko zaklapnuté přes nějaké kolíčky, jeden se mi podařil utrhnout, tak jsem to vzdal.Nemáte nějaký tip nebo nedělali jste to už někdy?

7.Jinak se mi občas stalo, že nejdou otevřít okýnka i když mám klíček v poloze 1. Musím nastartovat a jde to. Myslíte že je to spojené také s tím režimem ekonomy? Např. jsem auto myl, klíčky jsem neměl v zapalování a pak jsem chtěl otevřít okýnka a musel jsem auto nastartovat. Divné že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak popořadě:

1. Tuhle funkci asi 307 vůbec nemají. Ale bodla by mně,parkuju na ulici v úzkým chlívku u vysokýho obrubníku.

2. Asi máš auto klimu. To je jednoduchý, zapne se, když to uzná za vhodný (tj. je to podle ní potřeba). Ale klidně ji můžeš vypnout a jen "foukat" teplej/studenej vzduch. Jinak funkci auto můžeš vypnout a ovládat klimu i "manuálně".

3. Vnitřní teplota asi není.

4. Asi máš namysli funkci éclairage d´accompagnement/follow me home. Můžeš nastavit světla, aby ti auto po zamčení svítilo nějakou dobu "na cestu k domovu" (skvělá věc třeba na chatě :super). Ta druhá tebou zmiňovaná věc sou tzv. denní světla. Musí se to nechat aktivovat přes diagnostiku v servisu. Kombinuje ti to automatický rozsvěcování světel po nastartování a světelný senzor. Na fóru tady k tomu nandeš milión informací.

5. Normální "piknikovací" pohárek.

6. Neřešil sem.

7. Klíček musí být v poloze II, tzv. těsně před starováním. Jinak s tím economy módem to píšeš správně, je to OK, brání to nemilým překvapením při startování. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Mám nově tento vůz a chtěl bych se zeptat na pár věcí, některé budou obecné, proto jsem to dal do pokecu. Možná to budete vědět i vy kteří máte 307.

1.jak je to se zrcátkama, když couváš. Mají se naklonit abych viděl obrubník, ale mě se sami nenakloní, když dám zpátečku. Možná jsem to špatně pochopil ale i když mám manuál není mi jasně jak to nastavit. Do jaké polohy se pohybují sami, do původní kterou potřebuji na řízení nebo do polohy abych viděl obrubník?

2.U své 406 jsem si klimatizaci zapínal sám a když jsem nechtěl klimatizaci, tak to foukalo pouze vzduch nebo teplý vzduch. Zde je to jinak, jakmile chci aby mi foukal vzduch tak se vždy zapne klimatizace? Co když chci aby mi to foukalo studený vzduch ale bez klimatizace. Co v zimě, chci ohřátý vzduch ale bez klimatizace. Lze to nějak nebo se tu o vše stará klimatizace.

3.Máš tam někde ukazatel teploty vzduchu v kabině, já mám na displeji pouze teplotu venkovní.

4.Co je to doprovodné svícení. Když vypnu auto tak to svítí nějaký čas, který si mohu nastavit. Lze někde nastavit aby za každé situace,ať je světlo nebo tma se světla rozsvítily když nastartuji? Senzor který tam je rozsvítí světla pouze za šera.

5.Jakou nádobku na pití používáte při jízdě v autě? Mám před opěrkou možnost vložit plechovku. Ale ta je na jedno použití. Sháním něco podobného na více použití aby to nebylo vysoké, stejně jako plechovka.

6.Potřeboval bych zevnitř sklíčka jak jsou budíky utřít nějaký sajrajt. Palubku s budíky vyndám v pohodě ale sklíčko zaklapnuté přes nějaké kolíčky, jeden se mi podařil utrhnout, tak jsem to vzdal.Nemáte nějaký tip nebo nedělali jste to už někdy?

7.Jinak se mi občas stalo, že nejdou otevřít okýnka i když mám klíček v poloze 1. Musím nastartovat a jde to. Myslíte že je to spojené také s tím režimem ekonomy? Např. jsem auto myl, klíčky jsem neměl v zapalování a pak jsem chtěl otevřít okýnka a musel jsem auto nastartovat. Divné že

1. Ak chceš aby sa naklonili pri cúvaní musí byť zaradená spiatočka a ovládač ktorým prepínaš či chceš nastaviť ľavé alebo pravé spätné zrkadlo musíš prepnúť na tú stranu, na ktorej chceš aby sa to zrkadlo nastavilo.

2. Ak chceš aby Ti fúkalo vzduch bez toho aby išiel kompresor musíš si v Menu na obrazovke nastaviť A/C na Off.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych na par veci vedel odpoved ale potreboval bych jeste vedet jakou mas vybavu .

-tedy naklaneci zrcatko ma jen nektere modely s lepsi vybavou a i tak ta funkce nesi byt dana , naklani se vzdy jen leve zrcatko (aspon co jsem zatim mel) , popis je trochu divne popsan v manualu ale zasadne je to lehky. Klicek do polohy 2 pote zpatecka , prepnout na prave zrcatko nastavit , vyradit ,vypnout klicek , zrcatko se nastavi jen pri couvani a jen kdyz je ovladac dany na ovladani preveho zrcatka .

-klima je u 407 vice druhu i automaticka ma ma jine funkce kdyz je u toho i navigace a nebo ne , jinak se to ovlada trochu hloupe ,ale vypnout kompresor jde urcite .

-Nadoba je nejake Euro normovana ,ale zasadne plechovka a mala pet lahev,ale vejde se tam i sklenena od piva 0,5 :)

- Ecomode se aktivuje po nejake dobe a zabrani ti pouzivat veci ktere by mohli ovlivnit baterku a pote startovani.

Ostatni veci jsou uz zde popsane .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

-tedy naklaneci zrcatko ma jen nektere modely s lepsi vybavou a i tak ta funkce nesi byt dana , naklani se vzdy jen leve zrcatko (aspon co jsem zatim mel) , popis je trochu divne popsan v manualu ale zasadne je to lehky. Klicek do polohy 2 pote zpatecka , prepnout na prave zrcatko nastavit , vyradit ,vypnout klicek , zrcatko se nastavi jen pri couvani a jen kdyz je ovladac dany na ovladani preveho zrcatka .

To by bola ozaj hlúposť ak by sa natáčala len pravá strana, vždy sa natáčajú obidve strany, záleži do ktorej prepneš ovládač pri cúvaní.

Původně zaslal: barenst

-klima je u 407 vice druhu i automaticka ma ma jine funkce kdyz je u toho i navigace a nebo ne , jinak se to ovlada trochu hloupe ,ale vypnout kompresor jde urcite .

Klimatizácie sú na 407ke len dve, automatická jednozónová a dvojzónová, akurát pri RT3/RT4 navigácii je inde v menu umiestnené vypnutie klímy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Mám tu dvouzónovou, výbava Dynamic. Domnívám se, že když to vypnu přes na displeji, tak to vůbec nefouká a když dám foukání, tak se snad klima sama zapne.

Ak si v menu nastavíš "A/C OFF" tak Ti aj na displayi bude to isté vypisovať, fúkanie vzduchu si môžeš nastaviť ako chceš akurát sa Ti nezopne kompresor klímy :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Volal jsem do Peugeota, kde byl původně kupován můj vůz a tam mi řekli, že žádná 407 tuto funkci se sklepením zrcátek při couvání nemá. To je divné protože v manuálu k vozidlu je to popsané.

Zřejmě tím musí být vozidlo vybavené.

43129553vc3.jpg

Vyzkoušel jsem všechno možné a na mém vozidle to prostě nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...