Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poškození vozidla na stavbě


KoNG

Recommended Posts

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Mila_S

Řekl bych, že skoro ani soudně to nepůjde, protože jsou to takové věci, které se ti mohly stát kdekoliv jinde - např. když vjedeš do díry, apod. Takže pokud se ti to stalo postupně a teprve v servisu jsi to chtěl uplatňovat jako nehodu, tak máš asi smolíka, musel bys zaplatit soudního znalce, a ani ten by těžko dokazoval, že se ti to stalo přímo při průjezdu stavbou. A 10 km/hod. jsi asi taky nejezdil...

Víc jak 10km/h se ani nedalo jet bylo tak jak jízda přes tankodrom.

No, jestli to byl jak píšeš tankodrom, tak se ti divím, žes tam jezdil, kór když máš podle avataru zánovní auto; já používám svůj vůz jako spotřební materiál, ale do "tankodromu" bych se s ním nepustil, to radši pěšky, i když jsem jinak línej na krok :D

Btw Určitě se ti to nestalo najednou, když jsi tam jezdil rok, jak píšeš, navíc přes stavbu se jezdit nemá, a jestli vám to firma povolila, tak předpokládám, že na vlastní nebezpečí, a za to ti nikdo nic nedá, prostě jsi nepřizpůsobil způsob jízdy stavu a povaze "vozovky" (jako že tam žádná nebyla)

Máš už tu dokumentaci o průjezdu stavbou, jak píšeš v jednom z předchozích příspěvků?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: KoNG

Původně zaslal: Mila_S

Řekl bych, že skoro ani soudně to nepůjde, protože jsou to takové věci, které se ti mohly stát kdekoliv jinde - např. když vjedeš do díry, apod. Takže pokud se ti to stalo postupně a teprve v servisu jsi to chtěl uplatňovat jako nehodu, tak máš asi smolíka, musel bys zaplatit soudního znalce, a ani ten by těžko dokazoval, že se ti to stalo přímo při průjezdu stavbou. A 10 km/hod. jsi asi taky nejezdil...

Víc jak 10km/h se ani nedalo jet bylo tak jak jízda přes tankodrom.

No, jestli to byl jak píšeš tankodrom, tak se ti divím, žes tam jezdil, kór když máš podle avataru zánovní auto; já používám svůj vůz jako spotřební materiál, ale do "tankodromu" bych se s ním nepustil, to radši pěšky, i když jsem jinak línej na krok :D

Btw Určitě se ti to nestalo najednou, když jsi tam jezdil rok, jak píšeš, navíc přes stavbu se jezdit nemá, a jestli vám to firma povolila, tak předpokládám, že na vlastní nebezpečí, a za to ti nikdo nic nedá, prostě jsi nepřizpůsobil způsob jízdy stavu a povaze "vozovky" (jako že tam žádná nebyla)

Máš už tu dokumentaci o průjezdu stavbou, jak píšeš v jednom z předchozích příspěvků?

Dokumentaci mám je tam psáno ve stavebním povolením že průjezd stavbou bude umožněn jak pro firemní vozidla tak pro soukromá vozidla pracovníků i zákazníku společnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A ten průjezd stavbou je na vlastní nebezpečí nebo jak je to tam dál specifikováno? A jak to mají vědět např. zákazníci firmy či dodavatelé?? Je to někde viditelně napsané??

Ne na vlastní nebezbečí není psáno a před vjezdem na staveniště je dodatková tabulka že zákaz vjezdu neplatí pro zákazníky společnosti XXX

[upravil dne 11.7.2007 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...