Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


KoNG

Recommended Posts

Původně zaslal: pito.za

A co ovladanie? Nefunguje podla toho co pisu v knizke , ale da sa zvyknut :-)

jojo pokud chces tempomat prestavit na nizsi hodnotu tak je treba , vypnout/zapnout na ovladani a pak zvolit +/- tlacitkem ... ale tohle je uz mala dan za to ze ta je :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: soto1

rozmyslal som uz aj nad tým, ze ci nemam v BSI prehrat SW s P 206+ ? ale v Peugeote mi povedal, že to nepôjde, Ty más aký objem typ a rok výroby P 206 ?

BSI mam po me aktualizaci verzi 38.00

z vyroby jsem mel BSI verzi 34.01 a mam DAM 10200 (10/2004) , mam motor 1,4HDi a jednotku Bosch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajsik

Původně zaslal: tomyk

Původně zaslal: ajsik

Původně zaslal: tomyk

to jste delali sami, nebo se nekde nasla firma co to umi? Na kolik to vyjde penezu? ja chci taky, ja chci taky :D

no neni to uplne tak jednoduche, zalezi co mas za motor, rok vyroby, jestli mas vubec MUX verzi apod...

mam CC 1.6, do provozu 3/2002 vyroba tak kolem 1/2002, takze jedna z \"prvnich\" MUX. Mam takove tajne prani, ze by to mohla byt jeste verze, kde to zakazane z vyroby nebylo.

jinak cekam packu, a dva snimace k pedalum plus kodovani/prehrani BSI

ono to vlastne zakazano neni, jen kdyz zvolis 206tku a pripojis se do ECu motoru tak ti PPS (SW ve windows) nenabidne volbu tempomatu, takze to musis obejit. Ovsem nevim jestli ma kazda ECU funkci tempomatu ...

U 1.6 by mela mit co jsem slysel. mohl bych poprosit o nejake info, pokud mas nekoho, kdo to umi? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Taky pracuji na dodelani tempomatu, packu i spinace mam namontovany v jednotce BSI to jde povolit dokonce i s omezovacem, ale v jednotce motoru ta moznost volby neni. Jak se to da progamove obejit aby diagnostika povolila volbu tempomatu v RJ motoru?

Za odpovedi predem dik. (10/2003) , motor 1,4HDi a jednotka Bosch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak ja uz taky vesele tempomatuji :potlesk teda, ale chvilku jsem mel strach ze je palubka posmrti.. Hallo vsichni, nesmi se v BSI zapinat volba tempomat se zobrazenim na palubce, ale pouze tempomat bez zobrazeni.. v tom prvnim pripade zacne palubka delat naprosto sileny veci (r.v. 10/2003) a neda se toho zbavit ani odpojenim od baterie. :bojim

V mem pripade jiz byla dostupna verze softu 38.50..

Timto dekuji ajsiku za konzultaci a preji vsem ostatnim mnoho zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu BORCE kteří už tempomatují. Mám 1,4 hdi 03/2003 Bosch. Páčka i diagnostika vyřešena ale ten brzdový spínač mám jen ten se dvěma kabely, tak bych rád věděl jestli jiný spínač popř jaký a odkud kam tahat dráty? A ještě jestli vám to zobrazuje na palubce nastavenou rychlost. Přede dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: KoNG

ajsik: noo gratuluji k úspešně vyřešenému problému a je vidět že jsi to nevdal :)

díky ... no 4 roky :-D téměř ... ale je to paráda, jen občas chybí pára pod kotlem v kopcích ... na tempomatu 150 a chudák malá funí sotva 135 :D, ale pak jede jak urvaná z řetězu jak vyjede nahoru, než to omezí ...tak do 155 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...