Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak jsem NEvyměnil manžety na P405 Mi16x4


Bohouš

Recommended Posts

Tak jsem se o víkendu s elánem a vyzbrojen návodem vrhnul na výměnu předních manžet. No a po cca 15 minutách jsem měl hotovo, protože jsem dokázal jen zvednout auto a sundat kolo a takovou tu krycí čepičku se závlačkou a konec.

Protože mé drahé quatro mě trochu překvapilo velikostí matky co je na náboji (nebo jak se tomu řiká), protože tam na mě zírala matka velikost 36 :mrk Já měl největší ořech golu 34 a tak jsem vyrazil s prosíkem po sousedech a poté co na mě koukali jak na blázna na co že to jako chci, že takové velikosti používaj snad jen topenáři a opraváři potrubí, jsem to zabalil a quatro odvez do mého dvorního servisu.

Teď tak trochu koukám na ostatní auta co nemaj poklice apod. a zatím nikde jsem neviděl takhle obří matku - opravdu konstruktéři mě docela vypekli, protože velkou golu opravdu v garáži nemáme :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ono je to dokonce 35, což je atypický rozměr, a ořech téhle velikosti skoro nikdo nedělá (např. Hazet jo). Ale dost lidí na to používá ořech 36. Ten je samozřejmě jen na 3/4" ráčnu... Člověče, ale to sis klidně mohl přečíst, tady na fóru už je to zmíněno dostkrát. Na zadním náboji obyč. 405 je matice dokonce ještě větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: Marlin

tak litam 206kou no. SUper kchááár :D:D:mrk

[upravil dne 9/7/07 Marlin]

jak to driftuje? :mrk:mrk:mrk :D

hn,hn,dríííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííft,hn,drííííííííííííííííííííííííííííííííííft!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sem nechával měnit manžetu poloosy na levém rameni,tak sem si užil taky dost srandy. Byl sem v Pneuservisu Dvořák, super přístup i cena a navíc můžete čučet v dílně na práci. Mechanik auto z vednul, sundal kolo a chtěl povolit tu středovou matku. Vzal si na to elektrickou pistoli, pistole řvala o 106 ale matka se ne a ne pohnout,tak přinesl větší,výkonější a zase se opakovalo to samé,tak zavolal kolegy a šli k servisu kamionu a přinesli ve dvou obrovskou pistoli,a ta to nakonec povolila :o:D. Ale i ta Megapistole měla co dělat a mechanik taky :mrk Připadal sem si jak v pohádce jak tahaj obrovskou řepu bo co z pole.

[upravil dne 10.7.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...