Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Montaz alarmu


pumpos

Recommended Posts

Asi pred tydnem jsem si objednal alarm Crimestopper CS1513LCD s navodem k montazi na 406ku. Problem je v tom ze barva ani umisteni vodicu z navodu neodpovida skutecnosti. Zkousel jsem se divat i do schematu o el. zapojeni, ale to mi taky moc nesedelo :myslim

Nevite nekdo nahodou jak na to?

Potreboval bych zjistit kde presne najdu kabely od centralu a jejich barvu, dale by mel byt v levem prednim sloupku u ridice vodic na stropni svetlo (na to se podle vseho napojuje snimac otevrenych dveri), ten se mi ale taky nepodarilo najit.

Kdyby mel nekdo nejaky napady, sem s nima. Za vse budu vdecnej :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpos

Asi pred tydnem jsem si objednal alarm Crimestopper CS1513LCD s navodem k montazi na 406ku. Problem je v tom ze barva ani umisteni vodicu z navodu neodpovida skutecnosti. Zkousel jsem se divat i do schematu o el. zapojeni, ale to mi taky moc nesedelo :myslim

Nevite nekdo nahodou jak na to?

Potreboval bych zjistit kde presne najdu kabely od centralu a jejich barvu, dale by mel byt v levem prednim sloupku u ridice vodic na stropni svetlo (na to se podle vseho napojuje snimac otevrenych dveri), ten se mi ale taky nepodarilo najit.

Kdyby mel nekdo nejaky napady, sem s nima. Za vse budu vdecnej :papa

s toho sloupku si ten spinač vyloupni a maš to , central u stare 406 je u prave nohy spolujezdce:D ,černa krabička .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Vim, ze takovou radu zrovna nechces, ale vrele Ti DOPORUCUJI, pokud nerozumis elektrice, nech to na nejakeho sikovneho autoelektrikare.

Byl bych rad kdyby se mi to podarilo doma, montaz stoji kolem 2500 - 3000kc :nevim

Bratr je elektikar, tak to snad nejak dame dohromady. Kdyz jsem mel 106ku tak jsem si tam nechaval davat alarm u tuningautohifi a byl to des

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pumpos

Původně zaslal: Peta

Vim, ze takovou radu zrovna nechces, ale vrele Ti DOPORUCUJI, pokud nerozumis elektrice, nech to na nejakeho sikovneho autoelektrikare.

Byl bych rad kdyby se mi to podarilo doma, montaz stoji kolem 2500 - 3000kc :nevim

Bratr je elektikar, tak to snad nejak dame dohromady. Kdyz jsem mel 106ku tak jsem si tam nechaval davat alarm u tuningautohifi a byl to des

Taky bych po předchozích špatných zkušenostech už auto na montáž alarmu nedal do žádné firmy. Naštěstí mám známého, co to dělá, ale ten dělá pouze Jablotron. Mne před pár měsíci vyšel u něj i s montáží autoalarm Jablotron Fox s náklonovým čidlem na 3600,- Kč. Má tu výhodu, že se nastavuje na ovládání původním dálkovým ovladačem (v klíčku) a proto je taky tak laciný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...