Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

78 litru do nadrze


lampa

Recommended Posts

Dneska jsem tankoval u shellu shell v power diesel, a do ma 60 litrove nadrze (nejaka nafta tam urcite byla, sice hladove oko svitilo, ale i tak nadrz je 60 litru) se mi vlezlo 78.03 litru. Kde by mohla byt chyba ? Na stojanu byla nalepka metrologicky overeno platna do roku (asi do roku 2009) nebo to potom byl mesic (zari). Pochybuji ze by se najednou nadrz roztahl o cely 18 litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako Ty, ale ja mam 75L nadrz... :)

Původně zaslal: lampa

Dneska jsem tankoval u shellu shell v power diesel, a do ma 60 litrove nadrze (nejaka nafta tam urcite byla, sice hladove oko svitilo, ale i tak nadrz je 60 litru) se mi vlezlo 78.03 litru. Kde by mohla byt chyba ? Na stojanu byla nalepka metrologicky overeno platna do roku (asi do roku 2009) nebo to potom byl mesic (zari). Pochybuji ze by se najednou nadrz roztahl o cely 18 litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen, ze uvadena velikost nadrze je pocitana jako mnozstvi paliva a k tomu se jestenechava volna nezbytna bezpecnostni rezerva pro vzduch, to ze mi tankujeme po hrdlo je vec jina. Pamatuju kdyz sme do Passata B4 narvali pet 20litrovejch kanystru, ktery byly naplneny po hrdlo a nadrz byla psana na 80l.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám zatím takový divný pocit, že mi ručička i při spotřebě 6l/100km klesá nějak rychle o proti 605ce kde jsem tankoval i 90litrů, a dávám to na vinu menší nádrži proto mě zajímá její velikost.

Když se mi dnes rozsvítila rezerva tak ručička byla na první čárce za červeným polem a dojezd jsem měl 100km, je to tak i u vás kluci?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Na moji predesly 406 1,9TD r.v. 98 jsem maximalne mohl natankovat 55 litru to byl muj rekord a do tehle 2,0HDI r.v. 2000 jsem dal 73 litru. Vezl jsem to rovnou z bazaru a uprime kdyz se to prehouplo pres 65 litru tak jsem se radeji kouknul pod auto jestli tam nahodou neni dira a nevyteka me to nekde. Docela jsem se bal, nikdy nevite co mate cekat za prekvapko. Ale ted jsem docela spokojeny.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

nezapomen, ze uvadena velikost nadrze je pocitana jako mnozstvi paliva a k tomu se jestenechava volna nezbytna bezpecnostni rezerva pro vzduch, to ze mi tankujeme po hrdlo je vec jina. Pamatuju kdyz sme do Passata B4 narvali pet 20litrovejch kanystru, ktery byly naplneny po hrdlo a nadrz byla psana na 80l.

mas pravdu.do B3 a B4 vojde cez 100 litrov.

ja som do coupe natankoval nieco cez 75 litrov, ale rekord vam poviem az ked pojdem tanknut na ua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...