Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co na to říkáte:


205GtiHanz

Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: renm

Až na pár detailů to ujde, chtěl ses odlišit,mít něco super ale myslím že zas tak moc se ti to nepovedlo...zelena jak píšeš není shodná s barvou vozu...nevím no. Je to i na amatéra průměr.Ten přídavnej budík bych rychle vyhodil i s tím dobastleným laminátem...205ka není vojenská stíhačka:mrk Zkus dodělat ty zbylé černé části origo zelenou jakou máš auto:D a bude to vypadat líp

Tak nevím, neprotiřečíš si maličko? Navíc myslím že je to každýho věc co má v autě, i když s tímhle konkrétně taky nesouhlasím a neudělal bych si to, ale každej jsme jinej že jo:super

Neprotiřečím, ujde to...ale moc se mu to nepovedlo:D Kdyby se mu to podařilo sladit a trochu víc se předtím zamyslel tak by to bylo super pěkný, takhle to jen ujde... Teď nerozebírám techniku stříkání ale to stylistické ztvárnění...jednou měř dvakrát řež..teda naopak...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidí ani nedává plnič a ten podklad, berou to rovnou naostro a pak se divěj že se to loupe:D

Tak jako mám zkušenosti že se ti to může sloupnout i s jakýmkoliv základem na plasty...tady hodně záleží na druhu plastu...třeba když jsem stříkal plastový kanystr tak se to za rok sloupalo i se základem..podklad jsem měl bezvadně připravený, odmaštěný, mírně zdrsněný...Někdy ti zas barva na nějaký druh plastu chytne a v poho drží bez základu... Jde tady o to jaký máš druh plastu a jak dokonale připravíš podklad... to máš tak 80% úspěchu, když někdo utře podklad jen hadrou a pak na to stříkne základ tak to vyjde nastejno jako když ho tam nedáš vůbec... Jinak základ na plasty jde nahradit třeba acetonem nebo něčím podobným co mírně rozežere a rozruší povrch plastu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se mu to podařilo sladit a trochu víc se předtím zamyslel

Jak si představuješ že to mam sladit? Nastříkat celou palubku? Jenže kdybych nastříkal celou palubku musel bych nastříkat i nárazníky a zrcátka atd...aby to bylo komplet v barvě takle to mam černo-zelený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazníky ne...:bojim Musíš si představit že to auto kupuješ a vedle stojí dvě naprosto stejné, jen jedno má palubku v původním stavu a to druhé je to tvoje...já bych šáhl radši po té původní..tak se na to musíš podívat...Nevím proč by jsi musel stříkat nárazníky do barvy když budeš mít palubku v bervě...jde mi o ten tvůj výběr barvy...vždyť jsi sám napsal že to je jiná barva než karoserie, takže už teď ti to neladí, ale o to nejde...Taky nejsem zastánce 20 různých barev a odstínů na autě, dvě jsou optimum...

Co kdybys tu černou stříkl barvou metalízy jakou máš karoserii?

Jinak promiň za mé příspěvky...moc kritizuju a možná i zbytečně...

Nejdůležitější přece je aby se to líbilo tobě a byl jsi s tím spokojený...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né v pohodě tu kritiku příjmám, vlastně jsem i rád člověk se tím vpodstatě učí, ale jak řikáš duležitý že se to líbí mě. Dělal jsem to pro sebe ne pro vás jen jsem tu publikoval svoje dílo...

Kdyby byl nějaký Peugeoťácký sraz tak bych ho přivez ukázat naživo by to třeba vypadalo jinak než na fotkách...každopádně dík za příspěvky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stiv

Né v pohodě tu kritiku příjmám, vlastně jsem i rád člověk se tím vpodstatě učí, ale jak řikáš duležitý že se to líbí mě. Dělal jsem to pro sebe ne pro vás jen jsem tu publikoval svoje dílo...

Kdyby byl nějaký Peugeoťácký sraz tak bych ho přivez ukázat naživo by to třeba vypadalo jinak než na fotkách...každopádně dík za příspěvky:super

Ale jo, nato že jsi to dělal poprvý (?) tak je to pěkný, i když jak říkám, zůstávám u originálu..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen na okraj t těm barvám.

taky jsem zastáncem jen 2, maximálně 3 barev na autě.

já dělám auto do černočervené.

garros je v originále bílo-zelený + černé plasty.

koberečky jsou v garrosovi originálně olemované bíle.

jinak barevné změny na palubovce se mi líbí, jen když je ve stejném stylu udělaný celý interiér.

ale jestli můžeš přijeď do šebetova, pokecáme :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stiv

Původně zaslal: vix

peugeoťácký sraz je třeba tuto sobotu v Šebetově (u Brna)

Tak zrovna do Brna to mam přes celou republiku:nevim

Něco v Libereckym nebo Kralovehradeckym kraji bych přivítal

V září- Červený Kostelec AC Brodský, je to u Náchoda. Loni jsem byl a bylo to super, letos se chystám jet znovu, není to tak daleko, z Liberce cca 150km. Cestu si kdyžtak spočítej tady: www.mapy.cz :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...