Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nechce nastartovat


harman

Recommended Posts

Ahoj,dekuju za odpoved. Zitra zkusim to s tou naftou a podivam se na rozvodak. Jen porad nerozumim tomu ze nastartuje a chcipne. Jo a dekuju za nabidku zapujceni cerpadla, ale problem je v tom ze moje auto ma volant na druhy strane. Nachazim se momentalne v irsku. Vse je tu problem a servis je pro nas drahy[ a irove jsou totalne neschopni] A prosim Te, myslis ze to nemuze byt nejaky problem s imobilizerem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj to jsem jeste ja, pokud budou rozvody v pohode tak zbyva jen to cerpadlo? Mel jsem to rozmontovany a vse vypada ok, jsou tam nejaky magnety a vse cvaka. Jsou tam dratky a kdyz je prozkousim tak polovina z nich ma asi o jaden volt mene. Omlouvam se za tu neodbornost.

A kdyz tam dam jine cerpadlo, tak to bez problemu nastartuje? Nebo musim do servisu peugeot?

dekuju za odpoved

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První bych zkusil přemostit podávací čerpadlo. kdysi jsem takový problém měl. Nastartoval jsem, chvíli to jelo a zhaslo a za chvíli zase start chvíli jelo a zhaslo. Přemostil jsem podávací čerpadlo trubkou mezi přívodovou a odvodovou hdicí a dojel jsem tak nouzově domů. pro jistotu jsem tam dal takový ten malý čistič co se používá na motorky u nás možno zakoupit u každé benzinpumpy. Doma jsem vyměnil membránu podávacího čerpadla a jezdím dodnes. Dlouho tak nejezdit. Nečištěná nafta škodí motoru, podávací čerpadlo odpojíš totiž v hromadě s filtrem. Když to nepomůže, možno řešit další věci.

[upravil dne 8.7.2007 Žídek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...