Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

6. mini sraz Vysočina??


6. mini sraz Vysočina??  

  1. 1. 6. mini sraz Vysočina??


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: aka

kdyby jen peugeotakum......co teprve peugeotackam :)

ale k tematu, ja se hlasim :) myslim, ze v Brode uz trefim vsude :Dna datu mi zas tak nesejde, idealne mi reknete, kde se da stanovat a zdrzim se i dele :)

Tak schválně, víš, kde je SPŠS? :papa

no jasne :) mapa a mistni napoveda to jisti :D

a vubec, domorodci napovi :)

Sice to není ideální místo, ale stanovat se dá v Brodě na přehradě. Je to tam sice zahradkářská oblast plná chatiček, ale míst na stan je tam mnogo a určitě tě nikdo nebude vyhazovat. Když budeš míti zájem, napíšu ti kudy tam a můžeš to tam omrknout:super. Vedle SPŠS ti to moc nedoporučuju, asi by tě městký cajti hnali sv....m krokem (leda si nenápadně vlézt do stanu, co tam vystavuje místní kšeftař).

Brod je mé rodné aj pracovní městečko, tak kdyby jste tu potřebovali něco zařídit, zamluvit či obstarat, není problém. Když to tu pročítám, docela mne to mrzí, ale zúčastniti se nemůžu, už mám zorganizovanou doma menší oslavičku.

Zdarec všichni :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PARKING!!!

mame maly problem s parkovanim na namesti v HAVL. BRODE, jelikoz se o vikendu kona akce zvana "handball help" nebude namesti pristupne pro auta.. z toho duvodu doporucuji parking nekde nad namestim treba prave pred REBEL hospudkou.. za tyto problemy se omlouvam ale zjistil jsem to az dnes..:(

[upravil dne 15/8/2007 Béďa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak si myslim že to neni taková vada ,poněvač vlastně sraz je na lipnici a tam vocaď pojedem všichni/aspon doufám/ na Brod. Já budu mít asi /ne asi -určitě/zpoždění ,poněvač máme v rodině pohřeb, tak tam budu muset. Když to stihnu dobře ,tak kolem 2hod. bych moh bejt na Lipnici/.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička 306ka 1.6ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...