Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

205 1,9D 5D


jarajarda

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Zaujal mě druhý řádek v Tvém podpisu (205ka, r.v. 1997), to bude asi překlep, že jo??

Před časem jsem na vlastní oči viděl v bazaru 205ku r.v. 2000, ale byl to tutově nějakej asiat

Nene, je to tak, je přivezená z Dojčlandu před 3lety a byl jsem s ní loni na srazu v AC Brodský, tak jsi ji tam určitě viděl (no já byl ten matlafous s kámošem jak jsme si udělali večerní vejlet do Náchoda a prošvihli jsme vyhlášení orienťáku....:D ) Taky než jsme ten kemp našli..5x sme se ptali ve městě a když jsme po pátý dojeli na jedno a to samý náměstí (pokaždý jsme se zeptali někoho jinýho), tak jsme se na to vykašlali a vyjeli z města a nějaká houbařka s šátkem přes hlavu nám hlásila- "Dyť je to tamdle! To tady zná každej!" :D

(vedle ZOBY s přítelkyní maskujou ukradený lemy..:D

post-0-14109595950211_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Medved: co by ne ... 205tku delali ofiko do 1998

jarajarda: Pekny...jeste pridavny svetla a je to spicka ... mozna jeste lemy kolem blatniku a snizit podvozek a mas GTI look :super

Ty bych rád, zkusím ještě chvíli vydržet zda se seženou origo. Jinak ty červený proužky a nápisy LOOK půjdou dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205 GTI má hlavně lemy, takže tam, ať nějakej kousíček přebejvá nebo nepřebejvá, pořád je to schovaný.

Jinak ještě kdyby to bylo trošku nižší a už to zepředu vypadá jako GTI. No nejvíc tomu daj ty kola. Vypadá moc hezky.

To Medvěd: Neon má recht, dělaly se do 1998 někde ve Španělsku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

205 GTI má hlavně lemy, takže tam, ať nějakej kousíček přebejvá nebo nepřebejvá, pořád je to schovaný.

Jinak ještě kdyby to bylo trošku nižší a už to zepředu vypadá jako GTI. No nejvíc tomu daj ty kola. Vypadá moc hezky.

To Medvěd: Neon má recht, dělaly se do 1998 někde ve Španělsku

Rád bych to posadil vepředu trochu níž, ale vyřešej to GTI pružiny? (nechci cpát peníze do nějakejch tuningovejch)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: 205GtiHanz

akorat seriznes jak jinak bys to chtel udelat? (:

No nevim, nedělá to pak nějaký brikule v zatáčkách nebo tak?? Standartní pružiny doma sice ještě jedny mám, ale nejsou náhodou ty z GTI i třeba silnější? (jako na tloušťku?)

GTI má jinou celou přední nápravu - určitě minimálně ramena (na 309 TD, která má též nápravu GTI mě stálo spodní rameno těsně pod 5000 Kč)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: 205GtiHanz

akorat seriznes jak jinak bys to chtel udelat? (:

No nevim, nedělá to pak nějaký brikule v zatáčkách nebo tak?? Standartní pružiny doma sice ještě jedny mám, ale nejsou náhodou ty z GTI i třeba silnější? (jako na tloušťku?)

GTI má jinou celou přední nápravu - určitě minimálně ramena (na 309 TD, která má též nápravu GTI mě stálo spodní rameno těsně pod 5000 Kč)

Ramena, nápravnici, a stabilizátor je přes kosti - není nosný jako u obyč. verzí, kde tvoří s ramenem trojúhelník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: 205GtiHanz

akorat seriznes . . . . . (:

A pak si v zatáčce při troše štěstí jen rozbiješ hubu ( tou trochou štěstí myslím, že někoho díky tomu nepřizabiješ a že sám pak nebudeš pokračovat v černý rakvi)

No právě toho se bojím, tak jestli by šly ty GTI pružiny, nebo to bude to samý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...