Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

405 mi16 NM (1993) na prodej


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Mefisto86

Dobrej zdroj náhradních dílů:roker

Ho vem, tady ho bez problémů přihlásíš a Bestii si necháš na díly :mrk:D Nebo by možná šla po přihlášení udělat výměna karoserie (stejný objednací číslo i konkrétní typ auta- to by mohli v Peugeotu uznat a povolit)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Mefisto86

Dobrej zdroj náhradních dílů:roker

Ho vem, tady ho bez problémů přihlásíš a Bestii si necháš na díly :mrk:D Nebo by možná šla po přihlášení udělat výměna karoserie (stejný objednací číslo i konkrétní typ auta- to by mohli v Peugeotu uznat a povolit)...

Jenže na tuhle akci mi chybí ty eura:D A navíc už teď nevim kam s tou černou Bestií, protože budeme komplet přestavovat barák a představa že autí bude stát na parkovišti, kde k němu mají přístup všeljaké živly mě fakt děsí:bojim:bojim:bojim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Neon - prodám ??? A komu ??? Nejsem šílenec - víš kolik bych prodělal........:bojim:bojim

Vim, hodně ... :D Ale třeba bráchovi (jasně, že ne Pegasovi;)) nebo nějakýmu klubákovi a měl by jsi radost, že bys quattro vídal stále na srazech ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...