Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

minisrázek Ostrava předběžný průzkum


Pe.Tr

Recommended Posts

Původně zaslal: domikra

zní to lákavě,jestli to najdu tak se objevím taky

Z Orlové do Havířova, pak Ostrava po Rudné ažaž do Poruby, z mírného kopečka zleva se napojuje Bílovec Odry Fulnek, světelná křižovatka, nahoru do kopce, stále ve směru tramvají----doprava, z kopce dolů držet se směrovek směr Martinov pozor na řazení před křižovatkou, esíčkem dolů z kopce směrem tramvaj, mineš benzinpumpu a bude to po levé straně jízdy před křižovatkou . Z Bohumína po Marianskohorské směr Opava, za TESCO Poruba pozor na odbočení směr Martinov Hlučín musíš projet dvěma světly pro pěší odbočení tramvají některé jedou na Martinov z esíčka dolů mineš benzinpumpu a je to po levé straně jízdy před křižovatkou. Dal bych i mapu Ostravy ale neumím .

[upravil dne 12.7.2007 kobr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vedle jak ta jedle , oba i kobr .Kobr je jen o kousek vedle , je to mezi hasičskou zbrojnici a autobazarpasternak, po prave straně brano pokud se jede od tesca. .tzn z opavske odbočit na martinovskou(do prava),esičkodolu ,kolem benzina a.s. pořád rovně pořad rovně dokud neuvidite světla upozornujici na možny vyjezd hasiču , pak si pohlidate po 250 m velke parkoviště na prave straně ,je tam u toho prosklenA budova. mapu dodam .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

letecke foto toho parkingu

I když je to dost daleko od mého popisu, 29 už určitě budu bez nemocenské, tak přijedu. Podle mého popisu -tak co to je za obchod - není to to v tom případě HRUŠKA? Už jsem tam dlouho nebyl - asi mám špatnou paměť.:mad::myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: Pe.Tr

letecke foto toho parkingu

I když je to dost daleko od mého popisu, 29 už určitě budu bez nemocenské, tak přijedu. Podle mého popisu -tak co to je za obchod - není to to v tom případě HRUŠKA? Už jsem tam dlouho nebyl - asi mám špatnou paměť.:mad::myslim

jj Hruška ,naproti tzv čistirnam nebo pneu Zavadil pokud tam ještě je. ja mam namysli misto kde kdysi byla BIG BILLA.Nebyla tam dlouho ani ne snad pul roku než zkrachovala bo tam nikdo nejezdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: kobr

Původně zaslal: Pe.Tr

letecke foto toho parkingu

I když je to dost daleko od mého popisu, 29 už určitě budu bez nemocenské, tak přijedu. Podle mého popisu -tak co to je za obchod - není to to v tom případě HRUŠKA? Už jsem tam dlouho nebyl - asi mám špatnou paměť.:mad::myslim

jj Hruška ,naproti tzv čistirnam nebo pneu Zavadil pokud tam ještě je. ja mam namysli misto kde kdysi byla BIG BILLA.Nebyla tam dlouho ani ne snad pul roku než zkrachovala bo tam nikdo nejezdil.

No tak to asi bude ono, protože ten obchod neznám. A málo tam jezdím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemo ty to máš jednoduché, po Opavské(čislo silnice 11) vjedeš do Ostravy a furt rovně po hlavni až mineš OMV benzinku ,ta bude po leve straně tak zahneš na směr martinov, tzn. za OMV hned doprava pak hned doleva zase doleva a na křižovatce rovně a dolu esičkem po hlavni kolem benzina a.s. a pak podle mapky viz výše ,ale je to furt rovně až k hasičske zbrojnnici a za ni je parkoviště a moje auto už znáš:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Přemo ty to máš jednoduché, po Opavské(čislo silnice 11) vjedeš do Ostravy a furt rovně po hlavni až mineš OMV benzinku ,ta bude po leve straně tak zahneš na směr martinov, tzn. za OMV hned doprava pak hned doleva zase doleva a na křižovatce rovně a dolu esičkem po hlavni kolem benzina a.s. a pak podle mapky viz výše ,ale je to furt rovně až k hasičske zbrojnnici a za ni je parkoviště a moje auto už znáš:D:papa

Tak fajn dík ok radu,snad tam trefím......:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen bych chtěl upozornit, že ta odbočka v pravo na martinovskou je schovaná za stromy a je to tam teď nějaké rozestavěné. Další hypermarket ... Jak kdyby jich bylo málo.

Přemo : pokud pojedeš kolem Tesca, tak jedeš blbě a tu odbočku jsi přejel. ;) Ale jestli chceš, tak se můžem někde potkat a já tě tam navedu. Pojedu od Velké Polomy po 11. (Mám fialovou 307SW a malého prcka viz Šebetov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

jen bych chtěl upozornit, že ta odbočka v pravo na martinovskou je schovaná za stromy a je to tam teď nějaké rozestavěné. Další hypermarket ... Jak kdyby jich bylo málo.

Přemo : pokud pojedeš kolem Tesca, tak jedeš blbě a tu odbočku jsi přejel. ;) Ale jestli chceš, tak se můžem někde potkat a já tě tam navedu. Pojedu od Velké Polomy po 11. (Mám fialovou 307SW a malého prcka viz Šebetov)

Tak fajn v kolik se sejdem ve Velké Polomy?Rád se přidám a aspon nebudu bloudit.......dík.:super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...