Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aky senzor to je?


plaky

Recommended Posts

Původně zaslal: plaky

prave som nasiel v diskusii,ze tam staci dat relatka a automaticke rozsvietenie je vyriesene..tym padom uz nepotrebujem senzor na autom.spustenie v tme...dobri su....ani mi o tom nepovedali v Peugeote.... :potlesk diky tomu autorovi,co to poslal..klobuk dole

Kde jsi to prosím našel??? taky to chci...pošli mi prosím odkaz kde to je. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: plaky

prave som nasiel v diskusii,ze tam staci dat relatka a automaticke rozsvietenie je vyriesene..tym padom uz nepotrebujem senzor na autom.spustenie v tme...dobri su....ani mi o tom nepovedali v Peugeote.... :potlesk diky tomu autorovi,co to poslal..klobuk dole

Kde jsi to prosím našel??? taky to chci...pošli mi prosím odkaz kde to je. Dík.

koukni sem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: plaky

prave som nasiel v diskusii,ze tam staci dat relatka a automaticke rozsvietenie je vyriesene..tym padom uz nepotrebujem senzor na autom.spustenie v tme...dobri su....ani mi o tom nepovedali v Peugeote.... :potlesk diky tomu autorovi,co to poslal..klobuk dole

Kde jsi to prosím našel??? taky to chci...pošli mi prosím odkaz kde to je. Dík.

koukni sem. ;)

Fajn moc dík myslíš že když mám nový model bez nových páček llucas že to půjde přes ty relátka???? dík.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Fajn moc dík myslíš že když mám nový model bez nových páček llucas že to půjde přes ty relátka???? dík.:myslim:myslim

Nevím to přesně, ale funguje to jen když tam nemáš BSI. Když tam je tak by to mělo jít zapnout v ní (rozsvícení po nastartování). :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám to sice stejné jak je v uvedeném odkaze ale ten žlutý a modrý bočník tam mám tak doufám že to půjde,zítra jedu na vrakáč kvůli těch relátek tak doufám že je seženu.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak na Slovensku, ale v ČR se musí svítit za jízdy neustále, proto mi funkce automatických světel přijde zbytečná. A když vyrazím do zahraničí, kde se svítit nemusí, tak stejně svítit budu. O aktivaci denních světel (rozsvítit po nastartování) jsem slyšel. Někdo psal že mu to v servisu udělali, jinému ne. Já o této funkci slyšel, že je "návyková" a tchán, který to v autě má, při každém přesednutí do auta, které to nemá, pravidelně zapomíná rozsvěcovat. Každopádně pokud to nepůjde aktivovat v počítači, lze sehnat za pár korun nějakej neorigo bazmek a rozsvěcovat světla přes něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, prosim vás, chápu k čemu je senzor deště, chápu k čemu je senzor tmy, viděl jsem i senzory v zrcátku, z nichž jeden (co koukal dopředu) vypínal dálková světla a druhý (co koukal dozadu) naklápěl zpětné zrcátko, aby nešly šajny od za mnou jedoucích řidičů do očí... Ale za boha si nedokážu představit k čemu je senzor klimatizace, který Plaky vyfotil. To je jako teplotní čidlo? Takhle blbě umístěný na palubce? Díky za vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: plaky

no,aj mna caka vrakovisko,tam je to lacne....dam vediet,ako som dopadol....,PREMA,daj vediet aj ty,nech viem...mam model 2000 takze to bude u mna to iste,co u teba.... :super

Tak už jsem z vrakoviště zpět a sehnal jsem origo relátka a během 5 minut to fungovalo.......Děkuji všem je to super:potlesk:super:potlesk:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...