Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ZRODENIE PEUGEOT KLUBU SLOVENSKO


Go-Zila-Go

Recommended Posts

I ja se pridavam k fandum slovenske verze Peugeot clubu. urcite se budu snazit o pomoc pokud o ni budu pozadan.... jinak proc jsem pro slovensky klub uz psal Medved. Naprosto se s jeho pohledem ztotoznuju. Slovensti radni clenove maji moji uctu. Jsou nadseni pro klub i kdyz jim z toho moc vyhod neplynulo. Timto se jim muzou rozsirit vyhody,ze kterych budou moct cerpat,podle toho,jak vedeni slovenskeho klubu zapracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dodam par dojmov a pohladu z mojej strany :D...

Mno zrodeniu Peugeot klubu na Slovensku dopomohlo najma prestahovanie Zillovcov na Slovensko. (VELIKE DIKY)

Este davno si pamatam, ze som komunikoval s niekym zo stareho vedenia klubu o moznosti vedenia aktivit ceskeho obcianskeho zdruzenia na Slovensku, po mojom vyjadreni, ze sa bude musiet zalozit slovenske obcianske zdruzenie a v jeho stanovach uviest, ze je pobockou ceskeho OZ, mi bolo povedane, ze je vsetko OK...pokial sa budu vyvijat nejake kroky v tomto smere, tak ma kolegovia z ciech budu kontaktovat....nestalo sa :myslim

Momentalne by som rad bol riadnym clenom ceskeho klubu, ale ozaj za tie peniaze a vobec problemy s tym spojene to akosi nie je vyhodne, takze sme sa rozhodli zalozit nove zdruzenie tu, na Slovači, ale zaroven nezavisle na CZ klube a rozhodli sme sa spolupracu rozvijat skor na bratskej spolupraci, nie na rodicovskej ;).

V okamihu ako budu odobrene stanovy nasho OZ a zaregistrovane ICO, budeme kontaktovat vedenie Peugeot club CZ s ponukou na spolupracu.:roker

Vznik OZ Peugeot klub Slovensko bude mat za ulohu zjednodusenie platieb za clenstvo pre obcanov s trvalym pobytom v SR, pricom aj zabezpecit vyssiu kvalitu ponukanych sluzieb (nebudeme mat iba ponuky zliav na ND a sluzby spojene s automobilizmom -- toto mam v hlave zatial iba ja, ale coskoro aj ini ;) ). Momentalne este bude musiet prebehnut diskusia ohladom akceptacie CZ clenstva a podobne veci, prejdeme si predstavu spoluprace s vedenim Peugeot club CZ.

Myslim, ze ani mne ani Zilovi nebude vadit, ked ktokolvek posle akekolvek pripomienky k stanovam zdruzenia, zaroven ktokolvek z Vas by cokolvek chcel mat v stanovach zakotvene, moze nas kontaktovat mailom. Ak to bude mozne budeme sa snazit vyhoviet a zakomponovat to do stanov.

Tipy co je potrebne do stanov zakomponovat:

- definovanie cielov OZ

- podmienky zriadenia/zrusenia clenstva

- prava a povinnosti clena

Posielajte na moj alebo zilov mail. Tnx.

Prosim, ziadne pripomienky k tymto bodom neposielajte na toto forum. Pokial Ste clovekom, ktory chce pomoct pri zakladani klubu na Slovensku, tak Vam nebude robit problemy napisat na jeden z mailov. V pripade, ze by Ste potrebovali podrobnejsie informacie o zakonoch a podmienkach fungovania OZ na Slovensku, mozete ma kontaktovat mailom, poskytnem akekolvek informacie.:super

Tak zatim sa majte krasne :D a tesime sa na dalsiu spolupracu. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

tak

1. - nemusis zaplatit clensky prispevok a o tak vela zase neprides

2. - zlavy na servis? kde to chces vybavit? v blave? kto tam bude jazdit? ( ja mam servis skoro zadarmo a myslim ze kazdy mame nejakeho toho znameho)

3. - neviete rozbehat e-shop na sk a chcete sa pustit do takych veci?

4. - zlavy na suciastky mam uz davno a tak ma to nezaujima.mozem pomoct kazdemu kto chce a moze nakupovat cezo mna.

5. - dajte si s tym nezmyslom pokoj

6. - chodim tu na pc aby som sa pobavil, nasiel radu, pripadne pomohol

nikde nie je pisane ze je to povinne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rovnez se pridavam k rade CZ clenu, kteri vam budou drzet palce. Preji, at se vam to vydari a od "projektu v hlave" prejdete k realnemu naplneni.

To co je asi ted nejdulezitejsi, je najit dalsi schopne a ochotne lidicky, kteri tu karu s vami potahnou a pokud budou alespon natolik schopni a zapaleni jako Zila (omlouvam se Tomykovi a Skupkovi, ale vas dva zase tolik neznam), verim ze sveho cile dosahnete. :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...