Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SILENOST!!-spoilery a blatniky


p!nk p!ggy

Recommended Posts

Původně zaslal: p!nk p!ggy

Původně zaslal: HUGO BOSS

Pinki : No napsal bych to asi takhle, u školy se vydělávat dá, a to vím z vlastní zkušenosti... Ale pak záleží na člověku jak se k tomu postaví, někdo se nechce okrást o drahocený čas po škole ve kterém se může jen tak poflakovat a odpočívat a někdo prostě něco chce a jde si za tím...:super

Já osobně jsem chodil na brigády od 15ti a vydělával jsem si na vše sám, řidičák, motorku, auto atd... A do školy jsem taky chodil, hold je to na člověku jak se zachová...

Ted chodím do práce a i po práci doma dělám auta a myslím si že kdybych to takhle nedělal , byl bych nejméně o půl věci co mám chudší... ;)

tak ty jsi hugo sikovnej tak ty nemas problem :D:) ale ja bohuzel asi nemam takove vlohy na programovani jake jsem myslel ze mit budu:)..mel jsem jit na odevku a bylo by to v pohode :D:)

Zkus se zamyslet a sám sobě odpovědět, jestli někde neděláš chybu a jestli té škole dáváš opravdu vše, co bys měl. Včetně nějaké času navíc, času, který ti v budoucnu přinese ty tvoje vytoužený peníze :)

Protože Hugo taky jednou začínal, a myslím, že první "vlastní" výměna oleje u něj proběhla stejně jako u mě (sice je šikovnější než já, ale ne o moc), tedy taky tak za 4 hodiny. Jenže se v těch autech hrabe nějaký ten pátek den co den a už se otrkal :)

Ale taky na všechno musel jednou přijít.

Už mě chápeš, kam tím mířím ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

renm no objednavala som ich z autokelly, kazdu chvilku by mi ich mali doniest a cienku este neviem, ale lancnejsie bo mam autodiely tak... uz tesiiim na rozvody:)

inak taka blba otazka mozno ale ked ehm :myslim no aky je rozdiel medzi kapotou na 205ku automat a normalna? akosi som to nepochopila ehm :mad::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...